Články - Starší dorost

17.11.2019
Starší dorost

Pardubičky - Libchavy 3:1 ( poločas 1:0 )

V posledním utkání podzimu jsme zvítězili 3:1 a získali titul podzimního mistra v KP Pardubického kraje

12.11.2019

Starší dorost v Ústí n./O.

Výhra z Ústí se nerodila lehce.

04.11.2019

Pardubičky - Letohrad 6 : 2 ( poločas 2 : 2 )

Vítězství po velkém obratu a vůli , nás drží na prvním místě tabulky krajského přeboru.

29.10.2019

Chrudim B - Pardubičky 1:5

Utkaní s týmem Chrudimi B bylo pro nás důležité z hlediska posílení sebevědomí a vývoje situace v tabulce. Utkání jsme zvládli a vítězství je zasloužené.

20.10.2019

Pardubičky - Holice 2:1

Fotbal umí být krutý a na druhou stranu krásný. Nám dnes nastavil tu přívětivou tvář a přinesl nám šťastné vítězství.

15.10.2019

Starší dorost v Heřmaňáku.

Poklidná výhra 1:6.

06.10.2019

Pardubičky - Jablonné nad Orlicí 3:0

V utkání 11 kola jsme přivítali celek Jablonného nad Orlicí a na trávníku , který skrápěl neustále déšť jsme ve druhém poločase předvedli jeden s našich nejlepších výkonů a zaslouženě zvítězili 3:0.

30.09.2019

Lanškroun - Pardubičky 3:3 na penalty (5:4)

V utkání s kvalitním týmem Lanškrouna jsme vybojovali bod a udrželi soupeře z horní části tabulky po sebou.

22.09.2019

Pardubičky - Prosetín/Holetín 4:1

9 kolo na domácí půdě ukázalo , že v této soutěži není žádného lehkého soupeře. Dlouho bylo utkání výsledkově vyrovnané a až závěr vyzněl pro náš tým.

07.09.2019

Pardubičky - Choceň 2:1

Vítězství nad silným soupeřem s Chocně přišlo po velkém nasazení a trpělivosti celého týmu až v 90 minutě.