Druhý halový turnaj pro starší přípravku

Žádná prohra, nejméně obdržených branek a krásné druhé místo!

Nominace:

Wawrzacz, Adamů, Cejp, Mazuch, Douda, Kaluža, Kudláček, Schejbal, Smolík David 

V neděli 12.12. jsme odehráli velmi povedený turnaj v nové hale v Bohdanči, v celém turnaji jsme jako jediný tým neprohráli a obdrželi jsme nejméně branek a to jsme nominovali úplně jiné kluky než minulý týden a následný víkend hrajeme s dvěma týmy a opět bude hrát někdo úplně jiný. :)

 

SK - Chrudim 2   1:1   (Kaluža)

V prvním uktání jsme vůbec nevěděli co od turnaje očekávat, protože jsme měli opět úplně jiné kluky a Chrudim bývá vždy velmi kvalitním soupeřem. Díky brance Kaluži jsme šli do vedení, nadějný výsledek jsme bohužel neudrželi až do samotného konce a zápas skončil remízou (v tu dobu jsme nevěděli, zda hrajeme třeba s nejlepším a nebo nejhorším týmem na turnaji).

SK - Holice   2:1   (Kaluža, Douda)

Holice je pro nás již tradiční a velmi příjemný soupeř, vždy se dá očekávat, že se oba týmy snaží co nejvíce hrát fotbal, nám se podařilo v utkání uskočit na dva nula, v závěru jsme dopustili drama, ale to bylo vše a kluci se mohli radovat z první výhry.

SK - Kolín   2:2   (2x Kaluža)

Výsledek tomu nenapovídá, ale s Kolínem jsme se nedostali prakticky za polovinu hřiště a soupeř nás přehrával asi ve všech herních činnostech, nejvíce s šikovností na míči a svým pohybem. Bylo trochu až zázrakem, že jsme vedli ještě dvě a půl minuty před koncem 2:0. Jistě by šlo utkání vyhrát za každou cenu na výsledek, ale touto cestou se nesnažíme v Pardubičkách jít a Kolín v posledních minutách dokázal srovnat (sportovně je třeba uznat, že asi i zaslouženě).

SK - Bohdaneč   3:3   (2x Kaluža, Douda)

S budoucím vítězem turnaje jsme odehráli mnohem lepší utkání než s Kolínem, toto utkání bylo mnohem více vyrovnané a ač jsme prohrávali 0:2, tak nás svými krásnými střelami dokázal vrátit do zápasu Kaluža. Soupeř nám opět po krásné kombinace do prázdné brány odskočil na 2:3, ale závěrečnou podobu skóre upravoval Douda a my si mohli připsat již třetí remízu a jediné vítězství a i díky tomu jsme se celkovou tabulkou propadali z medailových pozic.

SK - Chrudim 1   1:0   (Shejbal)

Utkání s Chrudimí bylo v systému turnaje "každý s každým" klíčové. Kdyby Chrudim zvítězila byla by na prvním místě turnaje v závěrečném sčítání a kluci to hodně prožívali. My jsme odehráli asi nejlepší utkání z turnaje a i když jsem měl na soupisce hned 7 kluků, co v minilize nastupuje převážně za "B", tak si kluci dokázali, že hrát mohou opravdu proti každému, pokud budou mít ten správný přístup k zápasu, protože šikovní rozhodně jsou!

SK - Mnětice   5:0   (3x Kaluža, 2x Shejbal)

Více méně přátelské utkání, protože jsme Mněticím půjčili před turnajem své dva hráče (Smolík Dan a Čermák Jakub a za to klukům a rodičům MOC DĚKUJI! a trenér z Mnětic jim vyjádřil nejednu pochvalu), přibližně v páté minutě prolomil nerozhodný stav Kaluža na 1:0 a pak dvěma brankami zvyšoval na 3:0 Shejbal. Pak se ke slovu opět přihlásil Kaluža a my si mohli připsat další výhru. Je velmi dobré zakončit turnaj vítězstvím, kluci do poslední chvíle nevěděli, na jakém místě jsme se úmístili a my jim to schválně neříkali :-)

 

Kluci obsadili druhé místo v turnaji a mají moji ohromnou gratulaci!

Nejlepší střelec turnaje z Chrudimi měl 10 branek, náš Matěj měl branek 9 což je také úžasný počin!

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Lukáš, za mě to byl i nejlepší hráč celého turnaje, klukům moc pomohl a medaily máme hlavně díky němu. Tím neříkám, že ostatní kluci byli do počtu :-) vůbec ne, všichni mě velmi mile překvapili a mají moji pochvalu, kromě střelce Kaluži bych chtěl pochválit i Adamu, Mazucha a Shejbala za poslední dvě utkání, kdy se rozehrál.

Vložil: Martin Svoboda