3 MÍSTO NA PRVNÍM HALOVÉM TURNAJI MINI PŘÍPRAVKY

Halový turnaj ve sportovní hale města Lázně Bohdaneč

V neděli 21. 11. Jsme si s MINI zůčastnili prvního halového turnaje v nádherné, nové sportovní hale města Lázně Bohdaneč a byl to turnaj velice povedený.

SK - FK Vysoká n/L 5:4

v tomto zápase jsme celé utkání byli lepší než soupeř, ale vzhledem k tomu, že jsme za celých 15 minut zápasu nastřelili 5 tyček, museli jsme se celou dobu utkání strachovat o jedno brankové vedení, které jsme nakonec i uhlídali

SK - SK Lázně Bohdaneč 2:4

tak tady přišla jediná naše špatná 3 minutovka na turnaji, než jsme se rozkoukali svítil na ukazateli skóre stav 0:4 a 3 minuta utkání. Kluci poté zabrali dvěma góly snížili na 2:4 ale více už bohužel nestihli

SK - FK Přelouč 4:2

s Přeloučí byl k vidění velice vyrovnaný zápas na obou stranách, plný šancí i krásných přihrávek. Přelouč postupně vedla 0:2 naší kluci,ale stále makali a zápas otočili na konečných 4:2

SK - FK Chvaletice 2:2

Nejlepší zápas na turnaji, nutno podotknout že Chvaletice za celý turnaj ztratili jediné body jen s námi. Kluci na Chvaletice vletli, byli jsme i herně lepší a postupně jsme se dostali do vedení 2:0 od našeho vedení už to byl zápas vyrovnaný, Chvaletice krásnou střelou snížili na 2:1 a pak 2 minuty před koncem po naší malinké hrubce a ještě krásnější střele přišlo konečné vyrovnání na 2:2

No a poslední zápas na turnaji,tomu předcházela debata našich kluků, že by chtěli pro Pardubičky vyhrát do klubovny nějaký krásný pohár

SK - FC Hradec Králové 4:1

Kluci na Hradec opravdu vletli, Hradec nevěděl kam dříve, přehrávali jsme ho ve všech směrech a kluci zápasem hrozně žili, chtěli prostě nějaký ten pohár no a po konečné výhře čekali na vyhlášení výsledků

1. FK Chvaletice 13b

2.SK Lázně Bohdaneč 12b

3. SK Pardubičky 10b

4. FK Přelouč 6b

5. FC Hradec Králové 3b

6. FC Vysoká n/L 0b

No a byl z toho pro kluky vytoužený pohár.

Kluci zahráli fantastický turnaj a až na první 3 minuty s Bohdančí (0:4) předváděli super týmový výkon  makali a ač je to mini přípravka o výsledek jde až na posledním místě CHTĚLI PROSTĚ POHÁR PRO PARDUBIČKY.

KLUKY CHVÁLÍM, VŠECHNI DO JEDNOHO BYLI SUPER A HLAVNĚ ŽILI TURNAJEM A PARDUBIČKAMI

VELIKÁ POCHVALA PRO NAŠE VELKÉ MNOŽSTVÍ FANOUŠKŮ, BYLI VYBAVENI I TRUBKAMI A V HALE JE BYLO SLYŠET.