První zimní turnaj

Na umělém povrchu v Bohdanči se nám dařilo a vezeme si druhé místo!

Nominace:

Haltuf, Eichler, Vykoukal, Mazuch, Čermák, Kaluža, Černý, Stojánek J., Smolík D., Dočkal, Douda

SK - L.Bohdaneč
2:0   (Kaluža, Stojánek)

Do prvního utkání (od 14:00) jsme vstoupili celý natěšení do zápasu a velmi se mi líbilo, že Bohdaneč byla fotbalovým týmem, který se po celou dobu zápasu snažil hrát kombinační fotbal, to nám vždy více vyhovuje než nějaké důrazné nakopávání. Po celou dobu utkání jsme byli mírně lepším týmem a i Bohdaneč měla mnoho šancí, nám se podařilo proměnit šanci až asi dvě minuty před koncem, kdy se prosadil Kaluža a klid nám dal za pár desítek vteřin Stojánek na 2:0.

SK - Choceň
5:0   (Douda, Eichler, Dočkal, Černý, vlastní)

Choceň byla jedním z nejlepších týmů na tomto turnaji a hrála velmi pěkný fotbal, kdy především jejich první pětka byla ohromně šikovná. Nám se podařilo soupeře ale perfektně zaskočit a kluky musím za toto utkání velmi chválit, asi nejlepší výkon turnaje co jsme podali a soupeře k ničemu nepustili a dokázali jsme proměňovat své šance.

SK - FK Pce
1:2   (Douda)

Krásné utkání s Pardubicemi, nahoru dolu, kluci do toho dali všechno, byli neskutečně namotivováni a jen se ukázalo, že derby s Pardubicemi má vždy ten správný náboj. šli jsme do vedení po krásně sehraném přímém kopu díky Matymu, bohužel se nám nadějný výsledek nepodařilo udržet a dvakrát jsme inkasovali. V zápase to bylo jako na houpačce, kdy byli na hřišti dvě-tři minutky lepší naši kluci (bez ohledu na střídání!) a kdy byl lepší soupeř. Zápasu by asi slušela remíza, ale i tak musím kluky chválit.

SK - Heřmaňák
6:0   (2x Dočkal, 2x Kaluža, Stojánek, Douda)

Heřmanův Městec patřil asi k nejslabším týmům tohoto turnaje a naši kluci si s ním dokázali poradit velmi dobře a bylo k vidění z naší strany mnoho krásných kombinačních akcí a správně řešených zakončení (které ale né vždy skončili gólem)

SK - Žamberk
1:0   (Kaluža)

Poslední utkání jsme si vybrali trochu slabší chvilky, kdy Žamberk byl "papírově" druhým nejslabším týmem, ale nám se moc nedařila hra a pěkně nás trápili, jsou taková utkání :-)

Celková tabulka:

Hodnocení:

Kluky musím všechny jenom chválit a to nejen díky druhému místu na turnaji, ale především za předváděnou hru, kdy všichni kluci se snažili a podali výborný výkon!!!

Za dobrou kolektivní hru mluví i fakt, že nám nedával branky jen jeden/dva útočníci ale:

4x Kaluža
3x Douda
3x Dočkal
2x Stojánek
1x Černý
1x Eichler
1x vlastní

Také jsme na turnaji obdrželi absolutně nejméně branek a inkasovali pouze v jediném zápase z pěti a to s Pardubicemi, kdyby se vyhlašoval nejlepší brankář turnaje, je to za mě jednoznačně David, který je naší oporou především díky perfektní rozehře nohou!
Kdybychom nepodlehli Pardubicím obsadili bychom první místo :-) stejně tak poslední utkání mezi Chocní a Pardubicemi skončilo 2:2 a kdyby Choceň zvítězila, tak bychom také obsadili první místo a to měli v poslední vteřině šanci jako bejk, jen jejich hráč zašmodrchal míč pod svýma nohama :-)

Děkuji i rodičům za vydatné fandění, těšíme se na další turnaj!

Vložil: Martin Svoboda