Satelitni miniliga U7 OFS Pardubice - FINÁLE parta 2

Finále miniligy odpolední parta

V Sobotu 23.10. jsme se zúčastnili finále satelitní miniligy odpolední parta ve složení Pozdník,Žižka,Černý,Hemerka,Tuček,Kudláček  obsadila 11 místo z 12 účastníků 

Výsledky ve skupině 

SK - FK Pardubice W 2:7

SK - SK L. Bohdaneč 0:3

SK - Sokol Semím 0:4 

SK - MFK Chrudim 0:5

SK - Sparta Kolín 1:3

Ve skupině obsadila naše odpolední parta v poslední místo a čekal ji zápas o konečné  11 - 12 místo na turnaji 

SK - Paramo Pardubice 3:1

Takže odpolední parta vybojovala 11 místo.

Ja trenér Tomáš musím kluky velice pochválit, tato parta byla poskládaná z kluků z ročníku 2015,2016 a 2017, neřešil bych výsledek,ale důležité je že kluci stále bojují,snaží se hrát a bojovat a myslím že se dostaví i výhry z kterých budou mít kluci velikou radost. Budeme hrát ještě spoustu zápasů a já věřím že hodně kluků z této odpolední party nám ještě ukáže co v  nich je. Všechni víme na čem kluci z obou part potřebují pracovat a já slibuji že na tom všem pracovat budeme všechni společně.

Slovo trenéra Jirky :

Odpoledni skupinu jsme museli doplnit o Adama Tučka (timto bych chtěl poděkovat jeho taťkovi, že tam s ním zůstal i na druhou část turnaje) a kluci ze sebe vydali maximum pri zapasech a nekteri i mino nej... Nakonec jsme zavrsili turnaj viteztvim nad našimi rivaly z "Parama" a odchazeli jsme se vztycenou hlavou na nasledny "medailovy ceremonial". Diky vsem rodicum a nasim malym fotbalistum za projevene usili a chut se porvat o dobry vysledek s narocnymi souperi.

Vložil: Tomáš Čížek