Druhé kolo v České Třebové

Těžší soupeř, statečný výkon

K prvnímu venkovnímu utkání jsme cestovali až do České Třebové. Čekal nás těžší soupeř, než před týdnem Hlinsko.

FK Česká Třebová - SK Pardubičky  4 - 1 (0-0)

branka: Janík

sestava:

Antoš, Vodvárka - Wawrzacz, Mikulecký, Šlechta, Čermák - Janík, Semivan, Hošek, Brauner Vondruška, Hlaváč, Kaluža, Machek - Baťa, Čížek, Volný V.

Hodnocení

Fyzicky i herně vyspělejší soupeř nám dělal ze začátku utkání mírné starosti. Po cca 5 minutách jsme však hru zrychlili a soupeři se celkově vyrovnali. Šance se střídaly na obou stranách, domácí dokonce neproměnili penaltu. V těchto chvílích nás výrazně držel Lukáš Antoš v brance. I my jsme se však dostávali většinou po kombinacích před branku domácích, bohužel nás zatím zrazuje zakončení.

Ve druhé půli jsme vyměnili brankáře - do branky šel Filip Vodvárka, který svůj debut v této kategorii zvládl velmi dobře. Je však ještě menší postavy, čehož domácí účelově využívali a začali střílet z celého hřiště nahoru jen, aby vstřelili branku. Na tu první jsme ještě dokázali odpovědět, na ty ostatní již nikoliv.

Přesto bychom rádi kluky pochválili za slušný výkon, zatím nás trápí koncovka. Ke konci utkání nám trošku došly síly. Domácím jsme však byli mnohem vyrovnanějším soupeřem, než před rokem.

Vložil: Marek Tuťálek