Zbytečná domácí ztráta s Heřmanovým Městcem.

vs.

SK PARDUBIČKY - FK JISKRA HEŘMANŮV MĚSTEC

1 : 1 (1:0)

Branky: 33. Knyshov - 78. Pilný z pen. Rozhodčí: Mach (Zeman, Suchomel). ŽK: 2:1. Diváků: 100

SESTAVA

Zahradník - Froš, Bartoníček, Špidlen, Norek - Tuťálek, Pospíšil, Hofman, Suchochleb (73. Štědrý) - Krejčí (79. Valenta), Knyshov

Již ve 2. minutě propadl stoperské dvojici míč a hostující útočník se zjevil před Zahradníkem zcela sám, střelecký pokus ale nakonec dokázal náš brankář vyrazit na rohový kop. V 9. minutě zahrával Norek přímý kop z velmi dobré pozice zpoza vápna, ale střelu směřující k levé tyči, dokázal hostující brankář chytit. Ve 33. minutě se k dalšímu přímému kopu, tentokrát z levé strany, postavil Norek. Nepovedený centr našel ve vápně Knyshov a pohotově z otočky poslal míč k tyči - 1:0. Ve 40. minutě vyslal Knyshov do sóla Suchochleba, ten tváří v tvář hostujícímu brankáři branku přestřelil.

V úvodu druhé půle fauloval před vápnem Bartoníček a z dobré pozice zahrávali přímý kop i hosté, ale míč tentokrát skončil na dobře postavené zdi. V 56. minutě prodloužil, po autovém vhazování Froše, Krejčí míč ve vápně za sebe a Knyshov nádherným akrobatickým kopem poslal míč jen těsně vedle pravé tyče.  V 78. minutě ztratil Norek zbytečně míč na vlastní polovině a následně fauloval. Po přímém kopu se hosté dostali k rohovému kopu. Špatně zorganizovaná obrana nedokázala pokrýt útočící hráče a po hlavičce jednoho z hostů, zahrál Krejčí nešťastně rukou a pískal se pokutový kop. K němu se postavil Pilný a bezpečně vyrovnal na 1:1. V 85. minutě mohl vrátit vedení na naši stranu Špidlen, který se po přímém kopu Hofmana, objevil v obrovské šanci, jenže hlavičkový pokus poslal pouze do náruče hostujícího brankáře.

HODNOCENÍ ASISTENTA TRENÉRA TOMÁŠE MRÁZKA:

„Předvedli jsme bohužel asi nejslabší výkon podzimu. V první půli jsme sice měli územní převahu, ale vstřelit jsme dokázali jen jeden gól pohotovým Knyshovem. Ve druhé půli to bylo na velmi těžkém terénu z naší strany obrovské trápení. Nevěděli jsme jak překonat obranný val hostů, ti navíc vyráželi do nebezpečných protiútoků. Nakonec jsme po rohovém kopu zahráli ve vápně rukou a z následné penalty obdrželi gól na konečných 1:1. Je škoda, že jsme po slušných výkonech v předešlých kolech tentokrát zaváhali a navíc na domácím hřišti.“

Vložil: Mrázek Tomáš