Starší žáci po dvou zápasech bez bodu.

Skóre po dvou zápasech je hrozivé 1 : 14.

5. kolo

SK Pardubičky  –  FC Hlinsko     1 : 6   ( 0 : 4 )

Branku dal Růžička (56.)

Sestava : Oberreiter – Dobrovolný, Macháček, Rázek, Šlechta – Pekárek, Müller, Moravec Šimon, Severin – Buršík , Růžička ( Morávek, Novotný, Janik a Čermák )

6. kolo

FK Česká Třebová  –  SK Pardubičky     8 : 0   ( 5 : 0 )

Sestava : Volný – Dobrovolný, Macháček, Lejsek, Šlechta – Pekárek, Müller, Moravec Šimon – Janik, Oberreiter, Růžička ( Morávek, Holeček, Severin a Janko )

Oba zápasy se nesly ve stejném duchu. První poločasy jsme prospali. Hlinsko i Česká Třebová si vytvořili dostatek brankových příležitostí a také některé využili a získali si dostatečný náskok před druhým poločasem. Ve druhém poločase jsme hru v poli zlepšili. Proti Hlinsku jsme si brankové příležitosti vytvořili, ale proměnili jen jednu. Po úniku branku vstřelil Matyáš Růžička. V České Třebové jsme domácího brankáře moc neprověřili. Proto na našem kontě svítila na konci utkání nula. Malou pochvalu za bojovnost zaslouží hráči za druhé poločasy. Velkou pochvalu zaslouží vypomáhající mladší žáci ( Šlechta, Janik a Čermák ), kteří se na hřišti vůbec neztratili. V příštích zápasech musíme bojovat už od první minuty a ne až od druhého poločasu.
   

Vložil: Luboš Karlík