Starší dorost a jejich úspěšný vstup do přeboru Pardubického kraje .

Po vydařené přípravě jsme v prvních 3 utkáních získali 9 bodů , když jsme postupně porazili Prosetín 4:1 , Letohrad 2:0 a v posledním utkání zvítězili i v Hlinsku 3:1.

Starší dorost úspěšně odstartoval v krajském přeboru Pardubického kraje. Po velmi podařené přípravě s celky vyšších soutěží ( Pardubice U 18 0:1 , Slavia Hradec Králové 3:3 - ligové celky , RMSK Cidlina 2:3 a Třebeš 1:0 divizní ) jsme v prvním utkání na svém hřišti přivítali celek Prosetína a po vyrovnaném poločase , kdy jsme vedli 1:0 , jsme v druhém dominovali a zvítězili 4:1 , když se o branky postarali Bobek , Müller, Bažant a Karlovec. Utkání bylo zcela v naší režii a vcelku pohledná hra určitě potěšila i naše diváky.

Ve druhém utkání jsme porazili celek Letohradu 2:0 , když se o branky postarali Menšl a Studýnka. Opět jsme byli lepším celkem , ale tentokrát hra postrádala nápad a přesnost. Středeční utkání nám moc nejdou.

Ve 3 utkání jsme zvítězili na hřišti Hlinska 3:1. Soupeř byl velmi houževnatý a v některých fázích utkání nás dostal pod tlak. Z tohoto pohledu je nutno vyzvednout téměř celou obranu , která pracovala vcelku spolehlivě. Branky v tomto utkání vstřelil Bobek a 2x Martin Studýnka. 

V sobotu nás čeká další soupeř Heřmanův Městec , který v tabulce figuruje hned pod námi. 

Hráčům děkujeme za přístup a těšíme se na jejich další výkony - trenéři.

Vložil: Stanislav Procházka