Jedna nová posila a tři hráči na zkoušku

A-tým se chystá na novou sezónu.

Dva nedohrané ročníky, dvě dlouhé fotbalové přestávky a nekonečné čekání na to, kdy se nejen fotbalový život vrátí do starých kolejí. To je slet událostí posledního roku.

I přes všechna tato kritéria se zdá, že nová sezóna by se mohla rozběhnout, a tak ani A-tým mužů nezahálí a již se v plném režimu na start připravuje.

Klub společně s trenéry zároveň pracuje na rozšíření a zkvalitnění týmu. V krátkosti Vám tak představíme čtyři nové akvizice, které usilují o místo v našem týmu.

IVAN KNYSHOV - ročník 1999

První jistou posilou našeho týmu, je rychlonohý, vytáhlý útočník, který přichází na přestup z pražského Xaverova.

„Dlouho jsme sháněli do svých řad útočníka, který by dokázal gólově tým táhnout a na koho bychom se mohli spolehnout. Ivanovi se v pražské 1.A třídě střelecky hodně dařilo a v tréninkových procesech nás o svých schopnostech přesvědčil. Snad vše prodá i v přípravných, respektive mistrovských zápasech. Kvalitní útočník, to byla v minulosti naše bolest." říká trenér A-týmu Luboš Pilař

DAVID VALENTA - ročník 2000

Prvním hráčem, který je v našem klubu na testech a na doporučení, je David Valenta. Po vleklém zranění se vrátil na hřiště v Rozhovicích, odkud momentálně zamířil na testy k nám.

„Na Davida jsme dostali doporučení přímo od vedení klubu. Já osobně si ho pamatuji z mládežnických výběrů, kde jsme se s Pardubicemi často potkávali a David patřil k těm kvalitnějším hráčům. Středopolaře s jeho výškou bychom potřebovali. Navíc konkurence nikdy není dost a pokud chceme jít stylem, který jsme si již před několika lety nastavili, tedy mládí vpřed, pak by David do týmu mohl velmi rychle zpadnout." říká asistent trenéra A-týmu, Tomáš Mrázek

BOHUMIL POSPÍŠIL - ročník 1993

Dalším hráčem na testech je záložník Bohumil Pospíšil, který naposledy působil v Rohovládové Bělé.  Za sebou má však působení v Kolíně, či Kutné Hoře.

„Pokud jsme měli o někoho v posledních letech enormní zájem, pak je to právě Bogas. V našem hledáčku byl již před dvěma lety, ale tam k dohodě bohužel nedošlo. Snad se vše změní nyní. O svých kvalitách nás již v tréninkovém cyklu a v zápasech přesvědčil, a tak se vlastně čeká jen na dotažení přestupu." upřesňuje Luboš Pilař 

ONDŘEJ ŠTĚDRÝ - ročník 1995

Posledním hráčem, který se v současnosti připravuje s A-týmem, je krajní obránce, či záložník, Ondřej Štědrý, který působil v divizním Havlíčkově Brodě.

„O Ondrovi jsme také již věděli a v minulosti s ním jednali. Díky situaci, která na podzim a vlastně i na jaře nastala, jsme opět vstoupili do jednání. Stejně jako tomu bylo u útočníků, i obránce, respektive krajní hráče, sháníme delší dobu. Ondra by do týmu mohl přinést zkušenosti z vyšší souteže, což od něho také očekáváme". dodává Luboš Pilař.

Vložil: Mrázek Tomáš