Bohužel jsme byli nuceni nominovat méně hráčů, než je na miniligu normální:

2010 - Vodvárka, Hanuš, Volný, Vondruška, Dymák, Čížek
2011 - Biath, Wawrzacz, Kaluža

SK - Svitavy   9:4   (5x Dymák, 3x Čížek, Hanuš)

K prvnímu utkání jsme nastoupili letos vůbec poprvé proti Svitavám. Velmi sympatický soupeř, který se celou dobu snažil hrát kombinační fotbal. Utkání to bylo velmi fyzicky náročné, plné soubojů, kdy jsme byli jen o trošku lepším týmem v prvním poločase, v poločase druhém jsme dokázali soupeře asi zlomit a již se utkání v klidu dohrávalo a byly k vidění pěkné akce (na obou stranách).
Z počátku utkání jsme prohrávali, ale díky brankám Dymáka, Hanuše a opět Dymáka jsme vedli 3:1, do poločasu stihl soupeř snížit na 3:2. Ale po změně stran (které se v minilize samozřejmě nestřídají :D ) jsme díky dvěma slepeným brankám Čížka odskočili již na 5:2 a začlo býti rozhodnuto a soupeře jsme začali přehrávat.

Musím říci, že při turnaji tří účastníků je časový interval 2x25minut opravdu hodně a kluci hrají vlastně 50minut prakticky v kuse, kort v COVIDové době, kdy ani nemůžem nominovat dvě pětky, aby se kluci mohli pravidelně střídat. Proto smekám před Svitavama i Letohradem, kteří vlastně hráli v zápasovém tempu 100minut! (pro kluky 2011 a 2010 nehorázná porce).

SK - Letohrad   7:6   (3x Dymák, 2x Čížek, Wawrzacz, Kaluža)

S Letohradem jsme se potkali před 3 týdny v České Třebové a hráli jsme s nimi velmi vyrovnané utkání, kdy jsme před koncem vedli 6:5, ale soupeř v závěru dvěma brankami dokázal zápas otočit. Již tehdá si naši kluci vysloužili od soupeře pochvalu a dnes tomu nebylo jinak a jsem rád, že jsme Letohradu prohru oplatili. Navíc Letohrad je tým, který si již vysloužil velmi dobré jméno v celostátní soutěži "Ondrášovka cup", kde vyhrál svoji skupinu jak 15.9. tak následně i 29.9. a postoupil do finále turnaje. S hrdostí se dá říci, že naši kluci dokáží porážet nejlepší týmy ve své věkové kategorii v naší republice.

Do zápasu jsme vstoupili výborně, kdy jsme díky brance Dymáka, proměněné penaltě Wawrzacze a opět brance Dymáke vedli již 3:0, soupeř dokázal snížit na 3:1 a následně až na rozdíl 4:3, ale díky Kalužovi jsme opět odskočili na 5:3, ale pak Letohrad ukázal svoji sílu a i když hrál druhé utkání v řadě, tak dokázal vyrovnat na 5:5. Kluci nesložili zbraně a ještě více začali makat a Čížek dvěma brankami zařídil pohodlnější náskok na 7:5. Pak nás soupeř zase přitlačil, ale do konce utkání stihl pouze snížit na 7:6.

Utkání mělo opravdu vysoké kvality a chvilkama jsme byli lepší my a chvilkama Letohrad, podobná utkání kluky velmi posouvají kupředu.

Děkuji všem klukům a tentokráte hlavně rodičům, kteří na minilize nemohli býti :(

"B"

První zápas jsme odehráli proti Svitavám. První půli byli kluci rozpačití, zbrklí a hlavně nechali soupeře v klidu rozmýšlet a hrát jeho hru. To se nám taky vymstilo a soupeř už měl slušný náskok. Po první půli byl již stav 4:1 pro Svitavy. Nakonec se podařilo kluky probudit a stáhnout tří gólové manko. Soupeře naše bojovnost v druhé půli lehce zaskočila, proto Pardubičky v jednu chvíli dokonce vedly. Bohužel v náš neprospěch jsme znovu inkasovali, stav byl vyrovnán a začala velká přetahovaná. Kluci i když se jen tak nedali skončil zápas vítězně pro Svitavy s posledním hvizdem se stavem 9:7.

Druhý zápas se odehrál proti Letohradu. Kde hlavním tahounem domácího týmu (musím vyzdvihnout)byl Dan Smolík, který zřejmě překvapil soupeře i soupeřova poměrně urostlého brankáře svou bojovností, chutí napadat a dohráním každého souboje. Soupeř díky tomu dělal chyby, které Dan zdárně proměnil a vstřelil 4 góly. Samozřejmě musím vyzdvihnout výkon zálohy a i velké zlepšení Kuby Čermáka po prvním zápase v obraně, který střílel nebezpečně ze značné dálky a následně kvalitně rozehrával rohové kopy. Bohužel i když z mého pohledu hráli kluci dobře a na soupeře vlítli i přes velký náskok 4 gólů podlehli Letohradu 5:4.

Statisticky nejlepší hráči domácího týmu: Dočkal 2 góly, Stojánek 2 góly, kanonýr Smolík 7 gólů