Po prohře v České Třebové, povinná výhra na umělce v Chocni.

V Chocni se 4x prosadil nový hráč Petar Lazarevič a dva mladší žáci (Růžička a Pekárek).

5.kolo

FK Česká Třebová  -  SK Pardubičky     2 : 0  ( 2 : 0 )

Sestava : Oberreiter – Hátle, Němeček, Hazuka, Lukošik - Takáč, Smrčka, Macháček - Lazarevič, Müller, Holeček (Rázek, Paladini a Morávek)

Utkání bylo rozhodnuto už v prvním poločase, kdy domácí vstřelili obě branky. První branka padla po střele z velkého vápna k pravé tyči ve 26.minutě a ve 33.minutě po rohovém kopu přidali domácí druhou branku. Ve druhém poločase neproměnil své dvě šance Lazarevič a prázdnou branku, po chybném vyběhnutí domácího brankáře,netrefil Lukošik.

6.kolo

FK Spartak Choceň  -  SK Pardubičky     2 : 9   ( 1 : 4 )

Branky: Lazarevič 4x (6, 34, 51 a 65), Růžička (18), Pekárek (37), Hazuka (73), Hác (78) a Němeček (79)

Sestava : Oberreiter – Hátle, Němeček, Štolovský, Rázek - Smrčka, Hazuka, Macháček - Lukošik, Růžička, Lazarevič (Takáč, Neruda, Morávek, Pekárek a Hác)

Ve čtvrtek jsme na umělé trávě v Chocni, dohrávali odložené utkání. V utkání jsme měli stálou převahu, ale prosadit se střelecky byl velký problém. Ani hra v poli nebyla podle představ obou trenérů. V posledních 10 minutách zápasu jsme vstřelili 3 branky a navýšili stav na konečných 9 branek. V tomto utkání se střelecky prosadil náš nový hráč Petar Lazarevič, který vstřelil v utkání 4 branky. Pochvalu zaslouží dva mladší žáci (Matyáš Růžička a Jakub Pekárek), kteří odehráli každý půl hodiny v zápase a vstřelili každý svůj první gól ve starších žácích.

V posledních zápasech se nám herně nedaří podle představ trenérů. Doufám, že po 14 denní vynucené přestávce bez zápasů, se hra podstatně zlepší.

Vložil: Luboš Karlík