Pohodové vítězství po vcelku slušné hře.

Jablonné nad Orlicí - Pardubičky 1:6 ( poločas 0:5 )

Branky : Bobek , Kubista , Menšl , Svoboda a 2x Bažant

Kolář   Svoboda   Bažant   Obereiter

Menšl    Bobek   Hegyi     Kubista

Zeman   Ficek

Střídání : Studýnka

Dnes jsme především v prvním poločase předvedli poměrně slušný výkon a vyústěním byl poločasový výsledek 0.5 . Domácí s mladým mančaftem odolávali jen do 22 minuty , když po standartní situaci chytře trefuje Bobek pravý spodní roh brány. Ve 34 minutě se prosazuje Marek Kubista , když z levé strany opřel míč o břevno a zvýšil na 0:2 . O 3 minuty později se po rohu prosazuje Svoboda 0:3 . Po dalším rohu se prosazuje i druhý stoper a upravuje hlavou na 0:4 - branka Bažant .  Poločasový účet uzavřel po nejhezčí akci utkání Menšl , když dostal geniální přihrávku od Bobka 0:5

Druhý polořas jsme odehráli trochu vlažněji a ne tak koncentrovaně jako ten první . V 49 minutě jsme dovolili soupeři snížit na 1:5 V dalším průběhu jsme hru kontrolovali a v 59 minutě se dnes podruhé prosadit Bažant a ne jinak než po rohu. 1:6.

Přes další šance se výsledek nezměnil. Dnes nás potěšilo proměňování standartních situací ve kterých kralovali oba stopeři. Nutno říci , že jim jejich šance připravoval výborně Bobek. Chválíme tým především za první poločas.

Vložil: Stanislav Procházka