První soutěžní vítězství

4. kolo KP ml. žáků doma s týmem Moravany / Dašice

Čtvrté kolo KP mladších žáků nám přivedlo do Pardubiček kombinované mužstvo Moravany / Dašice. 

SK Pardubičky - Moravany / Dašice 6 - 0 (1 - 0)

Naše sestava:

Volný, Antoš - Machek, Dobrovolný, Hošek, Pekárek, Semivan, Holeček, Janik, Růžička - Brauner, Čermák, Šlechta, Lejsek, Muller, Janko, Buršík, Božemskoj

Branky: Lejsek 2x, Růžička 2x, Janik, Buršík

Hodnocení: 

Pasivně hrající soupeř nás dostal ze začátku utkání do situace, kdy jsme museli tvořit hru. Vlastně jsme se stouto situací setkali poprvé v této sezóně a kluci se s tím na počátku utkání nedokázali vyrovnat a spíš se přizpůsobili hře hostů. Hru jsme však postupně zlepšovali a začali jsme se dostávat do brankových příležitostí. Přišla i první branka, kterou svým důrazem zařídil Lejsek ve 23. minutě. Potom jsme ještě do konce 1. poločasu zahodili ještě další 2 šance.

Ve druhém poločase jsme postupně již definitivně převzali vývoj utkání do vlastních rukou a postupně nastříleli hostům dalších 5 branek a utkání přesvědčivě vyhráli.

Celkově jsme rádi, že jsme toto utkání zvládli tímto způsobem, že jsme dokázali soupeře přehrát ve druhém poločase, kdy už kluci plnili mnohem lépe pokyny trenérů. Pochvala pro všechny hráče za přístup k utkání a za hru ve druhém poločase.

 

Vložil: Marek Tuťálek