St. dorost : Pardubičky - Hlinsko 3:0

Domácí vítězství s ambiciózním týmem Hlinska po slušném výkonu a vyspělejším fotbalovém projevu.

Pardubičky - Hlinsko  3:0 ( poločas 1.0 )

Bramky : 2x  De Almeida , 1x Bobek

Sestava :                Scháněl

Ficek       Bažant      Svoboda       Obereiter

Maršíček    Bobek    Vltavský    De Almeida     Hegyi

Tobeš

Střídání : 52 min. Zeman za Hegyi , 68 min. Menšl za De Almeidu , 76 min. Studýnka za Tobeše , 86 min. Kolář za Vltavského

Utkání s Hlinskem bylo pro nás měřítkem naší výkonnosti a nutno říci , že jsme dnes předvedli slušný výkon a k fotbalovému projevu přidali i 3 branky. Utkání začalo ve velmi svižném tempu a od prvních minut bylo vidět , že jsme především ve středové řadě silnější na balónu a tým hostů jsme přehrávali. Na což hosté rychle reagovali a začali zkoušet dávat dlouhé balóny se kterými si však naše obrana vcelku dobře poradila , míče většinou získala a přes středovou řadu jsme s tlačili na soupeřovu polovinu. Ústřední postavou byla naše nová akvizice David De Almeida , který nejprve vybídnul ke skórování Tobeše , ale jeho střelu brankář hostí vytěsnil na roh. Ve 14 minutě se skóre měnilo , když David De Almeida napřáhl ze 30 m a táhlou střelou překonal  brankáře hostí . Vedení 1:0 . Tento hrář pokračoval ve výborném výkonu a postupně vybídl ke skorování Vlatavského a později Tobeše , ale ani jeden z nich skóre nenavýšil. Druhou výraznou postavou prvního poločasu byl Maršíček , který nejen že odebral spoustu míčů , ale především na své straně podél lajny často unikal soupeřům a předkládal míče do velkého vápna pro své spoluhráče. Za aktivitu jsme si zasloužili poločasové vedení.

Ve druhém poločase jsme hned v úvodu proměnili standartní situaci , když na výborný centr Bobka si naběhl De Almeida a navýšil vedení na 2:0. Do hry jsme ve druhém poločase dostali i Vlatavského , který pookřál na levé záloze a po odstoupení De Almeidy převzal otěže hry Bobek , který kraloval střední záloze. Utkání , které mířilo do druhé poloviny bylo vyloženě pod naší kontrolou a i střídající hráči pokračovali v dobrých výkonech , kdy především Menšl byl u mnoha z našich akcí. Od 70 minuty jsme několikrát vystřelili ze střední vzdálenosti na hostujícího brankáče , ale bez brankového efektu . Za pozornost stála pak akce agilního Vltavského, který ve vápně posadil na zadek obránce a jeho střela skončila v náručí brankáře hostí. V 86 min. rozehrával standartní situaci Bobek a jeho táhlý centr zkončil v šibenici hostující branky a stanovil tak konečný výsledek na 3:0

Dnes jsme předvedli kompaktní výkon . Obrana hrála spolehlivě , kde měl drobné problémy v prvním poločase jen Obereiter , který se v druhém poločase po domluvě zlepšil. V záloze hráli prim De Almeida a Maršíček , ke kterým se přidal ve druhém poločase Vltavský. V útoku jsme dnes zkoušeli Tobeše , který zanechal v prvním poločase lepší dojem než jeho předchůdci v předchozích utkáních. Celkový dojem byl podstatně lepší než v předchozích utkáních. Tentokrát jsme byli i fotbalovější a měli utkání po celou dobu pod kontrolou. Za trenéry díky všem co byli na hřišti.

Vložil: Stanislav Procházka