Pardubičky - A dorost

Zahájení sezóny - 4 utkání - 9 bodů a zatím 3 místo

Zahájení mistrovské sezóny staršího dorostu - krajský přebor Pardubického kraje.

Při losování soutěže jsme neměli mnoho štěstí. Z prvních čtyř utkání jsme 3 x zajížděli na venkovní hřiště. Oprávněně jsme měli obavy z toho jak si sedne kolektiv po poměrně velké obměně kádru a jak úvod soutěže vlastně zvládneme.

První utkání soupeř z Chocně ....po bitvě vítězství 2:1 ( poločas 2:0 )

Branky : Maršíček , Bažant

První poločas byl z naší strany dobrý a po dvou standartních akcích jsme šli do dvoubrankového vedení. Druhý poločas byl soupeř lepším týmem , ale po bojovném výkonu jsme vítězství udrželi.

Druhé utkání se odehrálo v Holetíně po nepřesvědčivém výkonu prohra 3:2 ( poločas 3:2 )

Branky : Zeman , Troják

V prvním poločase jsme šli po rohu do vedení 1:0 , ale soupeř velmi rychle vyrovnal. Druhou branku jsme vstřelili po dvou neproměněných tutovkách Zemana a Trojáka . V zápětí soupeř opět z rychlého brejku srovnal na 2:2 a do konce poločasu přidal další branku . Protože jsme opět neproměnili další 3 šance skončil poločas 3:2 pro domácí tým. Druhý poločas byl na velmi úzkém hřišti ( 52 m ) spíše bojem se spoustou faulů. Bohužel jsme si další šance téměř nevytvořili a proto jsme také prohráli. Náš výkon v obrané fázi byl špatný a v té útočné hodně nepřesný.

Třetí utkání jsme v týdnu odehráli na hřišti týmu , který bude patřit k horní polovině tabulky Ústí - Pardubičky 0:1

Branka : Hegyi

Na poměrně nerovném terénu se hrálo bojovné utkání v němž jsme byli o branku produktivnější. Obrana podala velmi spolehlivý výkon a především Ficek vymazal nejlepšího hráče domácích. Branku jsme vstřelili po centru z levé strany , když vybíhajícího brankáře přehlavičkoval Dominik Hegey. A pak jsme úpornou obranou utkání dovedli do vítězného konce. Za bojovnost zasloužené body.

Čtvrté utkání jsme na hřišti Libchav vyhráli v poměru 2:0

Branky : Bobek a Svoboda

Utkání nevalné úrovně skončilo vítězstvím 2:0 . Náš výkon však nestál za psí štěk. Tak spokojenost byla snad jen ze ziskem povinných bodů.

Výsledkem našeho snažení je zatím 3 místo . Naše hra postrádá zatím přesnost a pestrost v útočné fázi , chybí nám útočník s citem zabijáka. Obranná fáze je na slušné úrovni a na ní můžeme stavět. Diváci tak zatím neuvidí žádné brankové hody , ale snad uvidí vítězná utkání.

Vložil: Stanislav Procházka