Rozlosování mistrovských soutěží je dáno

Naše týmy již znají program mistrovských zápasů.

 

               HARMONOGRAM MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ

                                                A-TÝM - KRAJSKÝ PŘEBOR

KOLO - DATUM / ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
1. - SO 8. 8. / 10:15 MFK Chrudim B SK Pardubičky
2. - NE 16. 8. / 17:00 SK Pardubičky Choceň
3. - NE 23. 8. / 17:00 Moravská Třebová SK Pardubičky
4. - NE 30. 8. / 17:00 Horní Ředice SK Pardubičky
2. kolo Poháru - ST 2. 9. - 18:00 České Heřmanice SK Pardubičky
5. - NE 6. 9. / 17:00 SK Pardubičky Heřmanův Městec
6. - SO 12. 9. / 16:30 Moravany SK Pardubičky
7. - NE 20. 9. / 16:00 SK Pardubičky Česká Třebová
8. - NE 27. 9. / 13:00 Luže SK Pardubičky
9. - NE 4. 10. / 15:00 SK Pardubičky Proseč
10. - SO 10. 10. / 10:15 Litomyšl SK Pardubičky
11. - NE 18. 10. / 14:30 SK Pardubičky Rohovládová Bělá
12. - NE 25. 10. / 14:30 Svitavy SK Pardubičky
13. - NE 1. 11. / 14:00 SK Pardubičky Lanškroun
14. - SO 7. 11. / 14:00 Holice SK Pardubičky
15. - SO 14. 11. / 13:30 SK Pardubičky Třemošnice

 

                                   B-TÝM - OKRESNÍ 3. TŘÍDA

KOLO - DATUM / ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
2. - NE 30. 8. / 17:00 Mnětice SK Pardubičky
3. - SO 5. 9. / 17:00 SK Pardubičky Tetov
4. - SO 12. 9. / 16:30 Valy SK Pardubičky
5. - SO 19. 9. / 16:30 SK Pardubičky Dašice
6. - SO 26. 9. / 16:00 SK Pardubičky Dražkovice
7. - NE 4. 10. / 16:00 Holice B SK Pardubičky
8. - NE 11. 10. / 15:30 SK Pardubičky TORPEDO Pardubice
9. - NE 18. 10. / 15:30 Jaroslav SK Pardubičky
10. - SO 24. 10. / 14:30 SK Pardubičky Lázně Bohdaneč B
1. - ST 28. 10. / 14:30 SK Pardubičky Ostřetín
11. - NE 1. 11. / 14:00 Rohovládová Bělá B SK Pardubičky
12. - NE 8. 11. / 14:00 SK Pardubičky Staré Hradiště
13. - SO 14. 11. / 14:00 Selmice SK Pardubičky

 

                       STARŠÍ DOROST - KRAJSKÝ PŘEBOR

KOLO - DATUM / ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
2. - SO 15. 8. / 10:15 SK Pardubičky Choceň
3. - SO 22. 8. / 13:30 Prosetín SK Pardubičky
1. - ST 26. 8. / 17:00 Ústí nad Orlicí SK Pardubičky
4. - NE 30. 8. / 13:30 Libchavy SK Pardubičky
5. - SO 5. 9. / 10:15 SK Pardubičky Hlinsko
6. - SO 12. 9. / 14:00 Polička  SK Pardubičky
7. - SO 19. 9. / 10:15 SK Pardubičky Česká Třebová
8. - NE 27. 9. / 12:45 Jablonné nad Orlicí SK Pardubičky
9. - SO 3. 10. / 10:15 SK Pardubičky Slatiňany
10. - SO 10. 10 / 12:30 Moravská Třebová SK Pardubičky
11. - SO 17. 10. / 10:15 SK Pardubičky Přelouč
12. - SO 24. 10. / 11:30 Vysoké Mýto SK Pardubičky
13. - SO 31. 10. / 10:15 SK Pardubičky Lanškroun
14. - SO 7. 11. / 11:00 Holice SK Pardubičky
15. - SO 14. 11. / 10:00 SK Pardubičky Letohrad

 

                    MLADŠÍ DOROST - KRAJSKÁ 1. A TŘÍDA

KOLO - DATUM / ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
2. - SO 15. 8. / 14:00 Orel SK Pardubičky
3. - NE 23. 8. / 10:15 SK Pardubičky Přelovice
1. - ST 26. 8. / 17:00 SK Pardubičky Mnětice
4. - NE 30. 8. / 10:15 SK Pardubičky Staré Hradiště
5. - NE 6. 9. / 10:00 PARAMO Pardubice SK Pardubičky
6. - NE 13. 9. / 10:15 SK Pardubičky Opatovice nad Labem
7. - SO 19. 9. / 13:30 Třemošnice SK Pardubičky
8. - NE 27. 9. / 10:15 SK Pardubičky Nemošice
9. - SO 3. 10. / 12:00 Slatiňany SK Pardubičky
10. - NE 11. 10. / 10:15 SK Pardubičky Sezemice
11. - NE 18. 10. / 10:15 Živanice SK Pardubičky
12. - NE 25. 10. / 10:15 SK Pardubičky Heřmanův Městec
13. - SO 31. 10. / 10:00 Moravany  SK Pardubičky
14. - NE 8. 11. / 10:15 SK Pardubičky Mikulovice
15. - NE 15. 11. / 11:00 Býšť SK Pardubičky

 

                           STARŠÍ + MLADŠÍ ŽÁCI - KRAJSKÝ PŘEBOR

KOLO - DATUM / ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
1. - ČT 27. 8. / 17:00 + 18:45 SK Pardubičky Letohrad
4. - SO 29. 8. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Hlinsko
5. - SO 5. 9. / 9:30 + 11:15 Polička SK Pardubičky
6. - SO 12. 9. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Moravany
7. - SO 19. 9. / 9:30 + 11:15 Choceň SK Pardubičky
8. - SO 26. 9. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Ústí nad Orlicí
9. - Ne 4. 10. / 9:30 + 11:15 Česká Třebová SK Pardubičky
10.  VOLNÝ LOS
11. - SO 17. 10. / 9:30 + 11:15 Litomyšl SK Pardubičky
12. - SO 24. 10. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Lanškroun
13. - NE 1. 11. / 9:30 + 11:15 Holice SK Pardubičky
2. - SO 7. 11. / 9:30 + 11:15 Moravská Třebová SK Pardubičky
3. - NE 15. 11. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Libchavy

Vložil: Mrázek Tomáš