Memoriál Milana Eichelmana - 15.ročník

Po roce opět v akci v Semíně

Znovu po roce jsme přijali pozvání René Živného a přijeli do Semína na tradiční turnaj starých gard. Situace kolem koronaviru dlouho komplikovala pořadatelům život, nakonec se jim však podařilo turnaj zorganizoavat pro 3 týmy. 

Naše sestava:

Karlík - Faltus, Seeman, Voříšek, Ondráček - Svoboda P, Pech, Svoboda T., Vašíček - Tuťálek, Klička - Halbich, Procházka, Moravec, Pilař

Výsledky:

SK Pardubičky - Semín   3 : 3 (porážka na penalty), Klička 3x

SK Pardubičky - Paramo / St. Máteřov   0 : 7 

Komentář:

V prvním utkání jsme neproměnili spoustu šancí a proto po celé utkání dotahovali náskok domácích. Nakonec jsme těsně před koncem vyrovnali a tak o vítězství rozhodovaly penalty, které nám nevyšly. Díky tomu jsme navíc museli k dalšímu utkání nastoupit po krátké chvilce odpočinku. Pro našeho druhého soupeře Paramo / St. Máteřov to však bylo první utkání a to se výrazně projevilo zejména ve druhém poločase, kdy nám došly síly a soupeř nám nastřílel 6 branek.

Turnaj však opět splnil svůj účel, do party staré gardy jsme zabudovali nová jména, výsledek v této kategorii nebývá vždy to hlavní. Vedoucí a trenér týmu Petr Pech děkuje všem hráčům za účast a předvedené výkony vždy na hranici svých možností.  

Vložil: Marek Tuťálek