6.6. odpolední turnaj ve Dřítči + FOTO

V neděli jsme postavili dva týmy a nominovali prakticky všechny hráče.

Sice se nám nepovedlo "kulišácky" obhájit trochu nečekané první a druhé místo ze 14 dnů starého turnaje v Dašicích, kdy jeden tým nepřijel a my naše kluky narychlo rozdělili do dvou týmů, ale i tak jsme odehráli velmi, velmi dobrý turnaj a všechny kluky musím jen a jen pochválit.

V Dřítči jsem trénoval Pardubičky - zelení (2010 ročník) a věřím, že i náš druhý trenér Kuba, koučující Pardubičky - červení (2009) sepíše pár řádků :)

Zápasy zelených:

- poznámka: Bohužel nemám zápisky z utkání, takže nemohu uvádět střelce a výsledkem s Hradištěm si nejsem 100% jistý.

SK - Dříteč
2:3

Hned v prvním utkání jsme nastoupili proti pozdějšímu vítězi dnešního turnaje, Dříteč má opravdu velmi šikovné a kvalitní kluky a musím objektivně říci, že nás celý zápas mirně (ale opravdu jen mírně :) ) přehrávali a mnoho vyložených šancí ještě nedokázali proměnit, ale stejně tak i my jsme mohli dát mnohem více branek, jak to tak u těchto dětí bývá. Dříteč v zápase vedla 0:2, ale my jsme dokázali výsledek vyrovnat, nakonec jsme až v samotném závěru prohráli o jedinou branku :(

SK - Staré Hradiště
6:1

Kluci předvedli proti Starému Hradiště velmi dobrý zápas a s chutí si dali několik branek, ale i soupeř měl mnoho možností a pěkných fotbalových okamžiků. Jsem velmi rád, že jsme toto utkání vyhráli a kluci se mohli radovat z výhry.

SK - Moravany
1:2

Za mě velmi smolné utkání, první poločas byl možná trochu vyrovnaný, ale v poločase druhém jsme hráli z 12minut možná deset na polovině soupeře, jen jsme se nedokázali dostávat do šancí a jen málo jsme stříleli a ohrožovali brankáře (který byl za mě nejlepším brankářem turnaje - když nemohu zvolit naše kluky, ale vyhrál to čapák z Dřítče :) ). V zápase jsme sice vedli díky nádhernému přímému kopu Mikuleckého, ale opět jsme inkasovali v poslední minutě na konečných 1:2 :(

SK zelení - SK červení
21:0

Jasné utkání, jasný válec v náš prospěch, červení vůbec nevěděli, co se děje .... :D
OK, tak ne, utkání skončilo pro nás již klasicky rozdílem jediné branky, kterou jsme opět dostali v posledních vteřinách utkání a konečný výsledek 3:4 byl vlastně pro nás, jakožto pro Pardubičky velmi vhodný, protože tak červení mohli obsadit druhé místo v turnaji, gratulace.

Toto utkání bylo asi nejlepší z celého turnaje, krásná atmosféra a sporotovní hecování a rivalita (velké díky rodičům). Kluci nechali na hřišti opravdu všechno a někteří to po zápase i trošku obrečeli :)

Nicméně bych chtěl hovořit o jiné věci, které toto utkání krásně ukázalo a my trenéři to již víme delší dobu. Ukázalo se, že ročník 2010 je na hřišti mnohem více sehraný, pohyblivý a fotbalový. Až překvapivě jsme většinu druhého poločasu odehráli na polovině červeného týmu. Naopak starší kluci jsou velmi silní v osobních soubojích a jsou velmi individuálně šikovní (velmi dobré utkání odehrál v obraně Šlechta, v záloze Brauner a v útoku Semivan a již tradičně v bráně Antoš). Kluci 2009 nám nějako hodně vyrostli a přibrali nějakého to kilíčko :( to se bude za dva měsíce velmi těžce hrát v mladších žácích, kdy už hrají prakticky na celé hřiště a přeběhnout během střídání ve sprtintu 3x hřiště vidím jako neřešitelný úkol :)

Hodnocení:

1. Dříteč
2. SK - č
3. Moravany
4. SK - z
5. Staré Hradiště

Za mě turnaj splnil všechna očekávání a těším se na další zápasy. Nominováni byli prakticky všichni kluci (jen mě mrzí, že někteří nedorazili a ani se neomluvili :( ), takže nám v jeden okamžik hrálo 20 kluků !!! Kteří nezaostávali a mohou zápasy hrát! To je opravdu nádherné vidět, že máme v klubu takto silnou hráčskou základnu.

Blahopřeji Matějovi Kalužovi, který urval v penaltovém rozstřelu výhru o nejlepšího střelce nad naším Robertem Semivanem.

Dále nemohu jinak než vyzdvihnout hru Tomáše Vondrušky, který byl za mě nejlepším hráčem na turnaji.