Harmonogarm mistrovských zápasů - Jaro 2020

Naše týmy již znají program mistrovských zápasů.

 

                    A-TÝM - KRAJSKÝ PŘEBOR

Kolo - Datum / čas DOMÁCÍ HOSTÉ
16. - Ne 8. 3. / 14:00 Luže  SK Pardubičky
17. - Ne 15. 3. / 14:00 SK Pardubičky Svitavy
18. - Ne 22. 3. / 14:30 Polička SK Pardubičky
19. - Ne 29. 3. / 14:30 SK Pardubičky Litomyšl
20. - Ne 5. 4. / 10:15 Chrudim B SK Pardubičky
21. - Ne 12. 4. / 16:00 SK Pardubičky Choceň
22. - So 18. 4. / 16:30 Česká Třebová SK Pardubičky
23. - Ne 26. 4. / 16:30 SK Pardubičky Lanškroun
24. - Ne 3. 5. / 17:00 Horní Ředice SK Pardubičky
25. - Ne 10. 5. / 17:00 SK Pardubičky Heřmanův Městec
26. - So 16. 5. / 17:00 Holice SK Pardubičky
27. - Ne 24. 5. / 17:00 SK Pardubičky Rohovládová Bělá
28. - So 30. 5. / 17:00 Třemošnice SK Pardubičky
29. - Ne 7. 6. / 17:00 SK Pardubičky Moravany
30. - So 13. 6. / 17:00 Moravská Třebová SK Pardubičky

 

                    B-TÝM - OKRESNÍ 3. TŘÍDA

Kolo - Datum / čas DOMÁCÍ  HOSTÉ
14. - Ne 22. 3. / 15:00 Opatovice nad Labem B SK Pardubičky 
15. - So 28. 3. / 15:30 Valy SK Pardubičky
16. - Ne 5. 4. / 15:30 SK Pardubičky Mnětice
17. - So 11. 4. / 16:00 Tetov SK Pardubičky
18. - Ne 19. 4. / 16:00 SK Pardubičky Selmice
19. - Ne 26. 4. / 16:30 Ostřetín SK Pardubičky
20. - So 2. 5. / 17:00 SK Pardubičky Staré Hradiště
21. - So 9. 5. / 17:00 Dašice SK Pardubičky
22. - Ne 17. 5. / 17:00 SK Pardubičky  Jaroslav
23. - Ne 24. 5. / 10:30 TORPEDO Pardubice SK Pardubičky
24. - Ne 31. 5. / 17:00 SK Pardubičky Dražkovice
25. - So 6. 6. / 17:00 Rohovládová Bělá B SK Pardubičky
26. - So 13. 6. / 17:00 SK Pardubičky Přelovice

 

           STARŠÍ DOROST - KRAJSKÝ PŘEBOR

Kolo - Datum / čas DOMÁCÍ HOSTÉ
18. - So 7. 3. / 10:30 Hlinsko SK Pardubičky
19. - So 14. 3. / 10:15 SK Pardubičky Polička
20. - So 21. 3. / 13:00 Litomyšl SK Pardubičky
21. - So 28. 3. / 10:15 SK Pardubičky Slatiňany
22. - So 4. 4. / 13:30 Choceň SK Pardubičky
23. - So 11. 4. / 10:15 SK Pardubičky Česká Třebová
24. - So 18. 4. / 12:30 Prosetín SK Pardubičky
25. - So 25. 4. / 10:15 SK Pardubičky Lanškroun
26. - Ne 3. 5. / 13:15 Jablonné nad Orlicí SK Pardubičky
27. - So 9. 5. / 10:15 SK Pardubičky Heřmanův Městec
33. - St 13. 5. / 18:00 Moravská Třebová SK Pardubičky
28. - So 16. 5. / 14:00 Holice SK Pardubičky
29. - So 23. 5. / 10:15 SK Pardubičky Chrudim B
30. - So 30. 5. / 10:15 Letohrad SK Pardubičky
31. - So 6. 6. / 10:15 SK Pardubičky Ústí nad Orlicí
34. - St 10. 6. / 18:00 SK Pardubičky Přelouč
32. - So 13. 6. / 14:30 Libchavy SK Pardubičky

 

        MLADŠÍ DOROST - KRAJSKÁ 1. A TŘÍDA

Kolo - Datum / čas DOMÁCÍ HOSTÉ
12. - Ne 5. 4. / 10:15 SK Pardubičky Nemošice
13. - Ne 12. 4. / 10:15 Lázně Bohdaneč SK Pardubičky
14. - Ne 19. 4. / 10:15 SK Pardubičky Horní Jelení
15. - Ne 26. 4. / 14:00 Mikulovice / Ostřešany SK Pardubičky
16. - Ne 3. 5. / 10:15 SK Pardubičky Moravany
17. - So 9. 5. / 10:00 Opatovice nad Labem SK Pardubičky
18. - Ne 17. 5. / 10:15 Orel  SK Pardubičky
19. VOLNO
20. - Ne 31. 5. / 10:15 SK Pardubičky Staré Hradiště
21. - Ne 7. 6. / 10:00 PARAMO Pardubice SK Pardubičky
22. - Ne 14. 6. / 10:15 SK Pardubičky Třemošnice

 

      STARŠÍ + MLADŠÍ ŽÁCI - KRAJSKÝ PŘEBOR

Kolo - Datum / čas DOMÁCÍ HOSTÉ
14. - Ne 22. 3. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Česká Třebová
15. - Ne 29. 3. / 9:30 + 11:15 Lanškroun SK Pardubičky
16. - So 4. 5. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Hlinsko
17. - So 11. 4. / 9:30 + 11:15 Choceň SK Pardubičky
18. - So 18. 4. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Polička
19. - So 25. 4. / 9:30 + 11:15 Žamberk SK Pardubičky
20. - So 2. 5. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Moravany
21. - Ne 10. 5. / 9:30 + 11:15 Holice SK Pardubičky
22. - So 16. 5. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Litomyšl
23. - So 23. 5. / 9:30 + 11:15 Svitavy SK Pardubičky
24. - So 30. 5. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Moravská Třebová
25. - Ne 7. 6. / 11:15 + 13:00 Letohrad SK Pardubičky
26. - So 13. 6. / 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Ústí nad Orlicí

Vložil: Mrázek Tomáš