1.2. na Dašické

První místo při odpoledním turnaji.

Nominace:

- byla velmi ovlivněna nemocemi
Vodvárka, Brauner, Mazal, Semivan, Vondruška, Čížek, Baťa, Volný

Celkové pořadí:

1. SK Pardubičky 12b 14:6
2. Srch 12b 12:9
3. HK U10 10b 8:9
4. Horní Jelení 10b 12:5
5. Dřenice 9b 12:5
6. Nové Město n/M 8b 14:8
7. Mnětice 0b 3:33

Utkání:

SK - Horní Jelení (0:2)

Náš již tradiční soupeř na halových turnajích, pro nás první utkání, kdy jsme byli hodně promíchaní ročníkama 2010 a 2009 a kluci si na sebe malinko zvykali. Toto utkání se nám herně úplně nevydařilo, sice jsme hráli spíše na polovině Jelení, ale bez větších šancí a především bez střelby na bránu. Naopak Jelení mělo střely asi 4 a bohužel hned ta první v osmé minutě byla fatální, kdy si Filip v bráně vybral svůj moment a prakticky se střele od půlky asi uhnul :( To kluky dostalo do kolen a již nedokázali s utkáním nic provést, nicméně nám utkání rozhodně neprohrál jeden moment a jedna chyba ;)

SK - Hradec Králové 3:0 (2x Čížek, Brauner)

Za mě asi naše nejlepší utkání turnaje. Hradec předváděl velmi pěkný a kombinační fotbal celý turnaj, ale my jsme ho k tomu vůbec nepustili a naopak jsme to byli my, kdo většinou držel míč. K tomu nám velmi pomohl první gól Matyho Barunera a pak nádherná branka z voleje z autu Matyho Čížka, od té doby šlo vše mnohem snadněji.

SK - NMNM 5:3 (3x Brauner, Čížek, Mazal)

Utkání trochu jako na horské dráze, kdy jsme dostávali strašně laciné branky. Do vedení nás dostal Brauner, ale soupeř srovnal na 1:1. Pak jsem se opět chopili vedení díky Čížkovi, ale soupeř ještě jednou srovnal krok na 2:2. Teprve pak se nám dobrou hrou a častější střelbou podařil vytvořit náskok 5:2 a zápas jsme dohrávali v poklidu.

SK - Mnětice 5:0 (2x Čížek, Volný, Vondruška, Brauner)

Mnětice byli sice nejslabším týmem na turnaji, ale měli tam mnoho "cipísků" a jednoho i ročníku 2013, což je opravdu hodně znát. My jsme zápas zvládli a dobře si zastříleli. Golnam Mnětic ještě mnoho našich šancí pochytal.

SK - Srch 1:0 (Semivan)

Asi nejdůležitější utkání turnaje, které jsme zvládli díky šťastné trefě Semivana. Kluci hráli opravdu výborně a dali do zápasu úplně všechno. Po našem vedení jsme hru v celku kontrolovali a jen minimálně dávali Srchu míč, opravdu vydařené utkání z naší strany.

SK - Dřenice 0:1

Těžce jsme kluky motivovali do dalšího utkání, když už bylo jasné, že nás výsledek nezajímá a nemá  na naše celkové první místo v turnaji vliv. Dřenice se každým utkáním na turnaji zlepšovali a formu si přinesli i do posledního utkání, nám se bohužel i přes mnoho slibných šancí nepodařilo vstřelit branku.

Hodnocení:

První místo se snadno hodnotí, kluci hráli jako jeden tým, když se nedařilo fotbalově, doháněli to bojovností. Velmi se mi také líbilo, že kluci byli celý turnaj hodný :D i mezi zápasama a turnajem doslova žili.
I podpora rodičů byla pardní, děkujeme.
  

Vložil: Martin Svoboda