Turnaj na Dašické pro ročník 2009 + FOTO

I poslední místo může být výhrou.

Nominace:

Antoš, Bulis, Hlaváč, Hošek, Mikulecký, Pavlík, Šlechta, Vondruška, Žaloudek

Soupeři, skóre a konečné umístění:

1. Chotěboř   23:5
2. Chrudim   17:7
3. Náchod   16:6
4. Holice   14:8
5. Prachovice   7:17
6. Havlíčkův Brod   3:23
7. Pardubičky   7:23

Utkání:

- Turnaj se hrál stylem každý s každým, 4+1, 1x12minut

SK - Holice   (2:3)

Turnaj jsme začínali proti Holicím, které se prezentovali celý turnaj velmi pěkným fotbal, až mě to mile překvapilo, protože v sezóně v krajské minilize je spíše přehráváme. V tomto utkání si vybral snad jedinou svoji chybu Tomáš Vondruška, kdy se nechal snadno obehrát a předběhnout po lajně a bylo to 0:1. Nám se podařilo po další obdržené brance snížit na 1:2, kdy se trefil Mikulecký. Na konečných 2:3 pak po rohovém kopu skóroval Pavlík a udělal trenérům ohromnou radost, neboť to byla branka naší druhé čtyřky a jen škoda, že byla na turnaji jedinou.

SK - Havlíčkův Brod   (2:2)

V tomto utkání jsme šli do vedení, kdy se na 1:0 trefil opět Mikulecký. Havlíčkův Brod dokázal ale utkání otočit, ale poslední slovo měl Ondra Hošek na 2:2. V tomto utkání jsme byli soupeři vyrovnaní a i kdyby se nám na turnaji podařil jen jeden takovýto zápas, tak bych byl spokojený, naštěstí těch povedených utkání jsme měli hned pět :)

SK - Chrudim   (2:3)

V utkání jsme prohrávali 0:1, ale pak začali kluci z první čtyřky předvádět opravdu velmi dobrou hru a především na spolupráci Hoška s Vondruškou se dalo velmi dobře koukat. Tito dva hráči obstarali obrat utkáni na 2:1, kdy se nejprve trefil Hošek a pak naservíroval míč před bránu Vondruškovi na 2:1. Utkání nám bohužel dost smolně uteklo v závěru a Chrudim dokázala otočit, ale neskutečně se s námi trápila!

SK - Prachovice   (0:4)

Jestli se nám do tohoto utkání dařilo (i přes prohry), tak toto utkání kluci vypustili, možná soupeře podcenili, který do té doby měl 3 prohry a nevstřelil branku, ale na nás se krásně chytil.

SK - Chotěboř   (0:8)

Dlouho jsme se soupeřem drželi a spíše mu odolávali, ale pak jsme dostali dvakrát tři slepené branky a bylo to 0:6 a již nebylo o čem.

SK - Náchod   1:3

Poslední utkání se kluci opět hodně zvedli a Náchod jsme velmi překvapili a troufnu si říci, že jsme byli i lepším týmem, jen jsme nestříleli na bránu :( velká škoda, toto utkání jsme mohli v pohodě vyhrát.

Hodnocení:

Hned v úvodu musím všechny kluky pochválit a tentokráte to myslím snad tak vážně, jako nikdy před tím.
Na turnaji jsme měli tři úplné nováčky ročníku 2009, kteří s námi v září začali trénovat a za tři měsíce a kousek se mohli prát na turnaji s klukama, kteří hrají fotbal klidně 5-6 let! Ten rozdíl byl pochopitelně vidět, ale nikdo by nic nepoznal z jejich snahy, bojovnosti, nasazení a odhodlání. Takže musím poděkovat a pochválit kluky:
Bulis, Pavlík a Žaloudek
Na stranu druhou musím pochválit a především poděkovat klukům ostatním, kteří s námi někteří jezdí na turnaje pravidelně už více jak 3 roky. Kluci si naše nováčky hned vzali pod svá křídla a nikdo se na nikoho nezlobil, když se něco nepovedlo.
Asi nejvíce se na turnaji dařilo Hoškovi společně s Vondruškou, těm tento turnaj velmi sedl.

K utkáním lze říci, že jsme hráli velmi vyrovnané partie a to buď výsledkově a nebo herně s týmy:
Chrudim (2)
Náchod (3)
Holice (4)
Brod (6)
a kdyby kluci neodflákli ty Prachovice, tak nás přehrála pouze suverénní Chotěboř.

Turnaj nám v závěru bohužel ovlivnilo i několik nepředvídatelných zdravotních komplikací. K poslednímu utkání pro bolesti již nemohl nastoupit do brány Antoš a tak se do brány postavil Vondruška :D , dále pro celkové vyčerpání k poslednímu utkání nenastoupil Bulis, což byla také velká ztráta, protože do té doby hrál v obraně velmi dobře. A tak jsme byli bez dvou obránců a když mi po 60vteřinách od začátku přiběhl na střídačku Pavlík, že už také sotva tahá nohy, nastala zajímavá situace :)

FOTO:

Vložil: Martin Svoboda