FK Pardubice - SK Pardubičky

Na umělé trávě v Ohrazenicích se proti sobě postavily dva týmy 2010.

Nominace:

Dymák, Hanuš, Kaluža, Ludvík, Smejkal, Tuťálek, Vodvárka, Volný, Vondruška, Mazal 

Styl utkání:

Přátelské utkání na umělé trávě na rozměry hřiště pro starší přípravku.
4 x 15 minut
5 + 1, hokejové střídání, rozhodčí nebyl potřeba

Hodnocení utkání:

Velmi dobré utkání z obou stran, podobný přátelský zápas má pro mě větší cenu než třeba i halový turnaj, kluci nejsou tak nervózní, nebojí se zkoušet si nové věci (dělat chyby), když nejsou pod tlakem nějakých medailí. Zápasu i hodně pomohla celková vyrovnanost utkání, kdy jsme chvilku byli lepším týmem my a chvilku Pardubice a po většinu zápasu to bylo vyrovnané. Jediné, co mě ze zápasu trochu mrzí je málo využívání hry o brankáře, kdy i obránci raději kopnou míč do autu, než aby to nahráli Filipovi. To bude na vážnou promluvu při tréninku. I Filip v bráně byl méně "odvážný" než brankáři Pardubic a občas jsme až příliš často vyhazovali míč na útočníky a nesnažili se rozehrát kombinačně.

Velmi chválím kluky "z druhé čtyřky" Ludvík, Tuťálek, Smejkal, Volný, kteří se opravdu hodně zlepšují a za rok, až ve starší přípravce bude ročík 2010 a 2011 budou patřit k nejlepším (doufejme :) ).

Po utkání jsem se dozvěděl, že jsme snad i o gól nebo o dva vyhráli 8:6, ale to je až na posledním místě a jen to potvrzuje vyrovnanost zápasu, kdy by výsledek 20:0 neměl smysl pro nikoho z nás.

Kluky 2010 chválím a těším se na další utkání.

Vložil: Martin Svoboda