Pochvala od trenérů za poslední odehraná utkání.

Domácí výhra 3 : 2 nad Lanškrounem (hattrick Hynka Čebiše) a venkovní výhra 1 : 0 v České Třebové.

12.kolo

SK Pardubičky  –  FO Lanškroun      3 : 2   ( 1 : 2 )

Branky dal Hynek Čebiš 3x (2., 48. a 56.)

Sestava : Scháněl – Němeček, Vodehnal, Franc, Štolovský, Vykoukal, Hazuka, Lukošik, Smrčka, Tuťálek a Čebiš (Kvapil, Hátle, Hác a Novotný Vojtěch)

Poslední podzimní domácí zápas jsme otevřeli už ve 2.minutě brankou Hynka Čebiše. Hosté do poločasu stačili ještě výsledek otočit na poločasových 1 : 2. Ve druhém poločase přidal svoji druhou a třetí branku Hynek Čebiš a otočil zápas pro nás, na konečných 3 : 2.

13.kolo

FK Česká Třebová  –  SK Pardubičky      0 : 1   ( 0 : 0 )

Branku dal Vojtěch Novotný (53.)

Sestava : Scháněl – Franc, Němeček, Vodehnal, Štolovský, Hátle, Hazuka, Lukošik, Čebiš, Tuťálek a Citta (Smrčka, Vykoukal, Hác a Novotný Vojtěch)

Po domácí prohře v poháru 1 : 7 jsme chtěli v České Třebové uspět a hlavně přivést nějaký ten bodík do tabulky. Do branky se opět postavil Otta Scháněl, který už stabilně chytá za mladší dorost v 1.třídě dorostu (skupiny A), protože nemohl pro zranění ruky nastoupit Vojta Novotný. Domácí tým byl po celý první poločas aktivnější a vypracoval si i dvě 100% šance, které chytil vynikající Otta v brance. Až ve druhém poločase jsme se po změnách v sestavě dostali do brankových příležitostí. Jedna se nám podařila využít. V 53.minutě zahrával Vojta Novotný přímý kop a využil nižší postavy brankáře v brance domácích a poslal míč pod břevno domácí branky. V závěru utkání si domácí ještě vypracovali brankové šance, které vyřešila naše obrana v čele s brankářem. Vítězství jsme udrželi do konce zápasu.

Pochvalu zaslouží za první zápas střelec tří branek Hynek Čebiš. Kéž by své šance, které si vypracuje, dokázal proměnit i v jiných utkáních, hlavně v jarních odvetách. Druhý zápas byl výhrou celého kolektivu. Pochvalu zaslouží Otta v brance za obě utkání.

Vložil: Luboš Karlík