Prohra a výhra starších žáků v 10. a 11. kole.

Domácí prohra s Letohradem a výhra v Ústí nad Orlicí.

10.kolo

SK Pardubičky  –  FK Letohrad      0 : 1   ( 0 : 1 )

Sestava : Novotný Vojtěch – Němeček, Citta, Vodehnal, Štolovský, Vykoukal, Hazuka, Smrčka, Lukošik, Tuťálek a Hác (Václavík, Čebiš, Hátle, Novotný Robin a Starý)

Další domácí zápas, ve kterém jsme měli územní převahu, ale jedinou branku v utkání vstřelili hosté, snad z jediné střely na naší branku.

11.kolo

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí  –  SK Pardubičky      1 : 3   ( 0 : 2 )

Branky : Hynek Čebiš (7.), Adam Smrčka (35.) a Vojtěch Novotný (44.)

Sestava : Novotný Robin – Němeček, Citta, Vodehnal, Štolovský, Vykoukal, Hazuka, Lukošik, Čebiš, Tuťálek a Smrčka ( Kvapil, Franc, Hátle, Hác a Novotný Vojtěch)

Po třech prohrách jsme konečně vyhráli. První dvě branky padly po rohových kopech, při kterých na správném místě doráželi nejdříve Hynek Čebiš a v závěru poločasu Adam Smrčka. Ve druhém poločase nevyužili svoje brankové příležitosti Vojta Novotný a Kuba Hác, který nastřelil břevno. Třetí branku vstřelil zraněný brankář Vojta Novotný. Domácí snížili na konečných 1 : 3 pro nás.

Pochvalu zaslouží všichni hráči, za obě utkání, přestože jsme doma s Letohradem prohráli.

Vložil: Luboš Karlík