Chrudim B - Pardubičky 1:5

Utkaní s týmem Chrudimi B bylo pro nás důležité z hlediska posílení sebevědomí a vývoje situace v tabulce. Utkání jsme zvládli a vítězství je zasloužené.

Chrudim B - Pardubičky 1:5 ( poločas 1:2 )

Branky : Svěrák 4x , Trojan

Sestava : Mlateček

Maršíček  Pařízek  Svoboda  Zezulák  Kubista

Svěrák  Pečinka  Tobeš

Troják   Žák

Střídali : Johanides v 41 min. za Pařízka , Bobek v 46 min. za Tobeše , Zeman v 73 min. za Zezuláka

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a soupeře přitlačili na jeho polovinu. Drželi jsme míč na svých kopačkách a záhy se prosadili , když se míč po presinku dostal ke Svěrákovi , který se vně velkého vápna prosadil 1:0 , Naše aktivita pokračovala a v 16 minutě překvapil Svěrák domácího brankáře s dálky a poslal nás do vedení 2:0. Od této chvíle jsme předali iniciativu soupeři , který byl v této fázi utkání nebezpečnější. Naše hra byla naivní a spoustu věcí jsme chtěli řešit fotbalově a začali kupit jednu chybu za druhou. Bohužel náš nejzkušenější hráč Zezulák pak nabídl soupeři snížení na 1:2 a hned bylo zle. Nakonec jsme byli rádi za hubené poločasové vedení 2:1 , když z naší strany za pozornost stála jen jedna akce , když Tobeš našel ve vápně nabíhajícího Maršíčka , který trefuje z bezprostřední blízkosti brankáře. O poločase došlo k domluvě a bylo to ve druhém poločase znát. Hru jsme zjednodušili , sbírali odražené míče a soupeře přehrávali. Hned v úvodu nás uklidnil 3 gólem Troják , který se prosadil na malém vápně. V 68 minutě přidal svou 3 branku Svěrák přímo z rohu a posunul výsledek na rozdílových 4:1.  V tuto chvíli jsme dominovali a utkání dovedli do vítězného. Konečnou podobu výsledku ještě upravil dnes disponovaný Svěrák , který posunul výsledek v 86 minutě na konečných 5:1 .

Za druhý poločas jsme si vítězství zasloužili . Hru jsme zjednodušili a odměnou nám byl výsledek. Chtěli by jsme pochválit Svěráka , Svobodu a agilního Pečinku. Velmi dobře ve druhém poločasu zahrál Johanides.

Vložil: Stanislav Procházka