A-tým se dlouho s Holicemi držel na dostřel, nakonec však nebere ani bod.

vs.

SK PARDUBIČKY - SK HOLICE

1 : 3 (0:1)

Branky: 75. z pen. Norek - 25. z pen. J. Jedlička, 65. z pen. a 85. Václavek. Rozhodčí: Papežík (Lukšek, Pecina). ŽK: 4:2. Diváků: 150

SESTAVA

Zahradník - Froš, Luptovský, Münzberger (26. Zezulák), Norek - Krejčí (88. Hátle), T. Svoboda, Libánský (72. L. Svoboda), Tuťálek - Havelka (84. Čunderle), Šprachta (46. Dojčán)

Ve 2. minutě utkání se po ofsajdové situaci dostali hosté k rohovému kopu, po němž míč po hlavičkovém zakončení minul Zahradníkovu branku jen o pár centimetrů. V 5. minutě se hosté dostali do další šance, ale T. Jedlička v sólu neuspěl. Ve 21. minutě si T. Jedlička celou situaci zopakoval, ale Zahradník byl pozorný. Ve 25. minutě propadla uprostřed hřiště naše obrana, a Zahradníkovi již nezbývalo nic jiného než T. Jedličku po kličce faulovat. Z nařízené penalty se poté dokázal prosadit J. Jedlička - 0:1. Ve 37. minutě sehráli hosté rohový kop nakrátko a po následném centru poslal Luptovský míč hlavou na břevno vlastní branky. Ve 38. minutě nedokázal Šprachta zakončit po dobrém centru Havelky, hosté se následně dostali do rychlého brejjku a za Zahradníkem zvonila tyč.

V 60. minutě se po centru Libánského dostal k hlavičce Tuťálek, ale míč poslal jen do náruče hostujícího brankáře. V 65. minutě naskočil hostující T. Jedlička ve vápně na Zezuláka a k překvapení všech se pískala další penalta. K ní se postavil Václavek a zvýšil na 0:2. V 72. minutě se do zakončení dostal hostující Řezníček a po tečované střele skončil míč na levé tyči Zahradníkovi branky. V 75. minutě se po rozehraném rohu nakrátko dostal k centru Froš a po ruce hostujícího obránce se pískala penalta i na druhé straně. Míč si vzal Norek a bezpečně proměnil - 1:2. Definitivní podobu výsledku dal ale v 84. minutě hostujcí Václavek, který se prosadil křížnou střelou - 1:3.

Tomáš Mrázek, asistent trenéra:

„Bohužel jsme v domácím zápase proti lídru tabulky nedokázali navázat na velmi dobrý výkon ze druhé půle v Heřmanově Městci. Možná jsme ale měli ze soupeře až velký respekt a tím jsme mu utkání trochu usnadnili. Na druhou stranu hráči opět hledali složitá řešení některých situací, a tak naše hra postrádala přímočarost. Určitě máme ještě stále co zlepšovat.“

Vložil: Mrázek Tomáš