2010 - Vodvárka, Hanuš, Mikulecký, Vondruška, Dymák, Tuťálek, Hlaváč, Smejkal, Volný
2011 - Kaluža

Zápasy:

SK - Třemošnice   5:5   (4x Dymák, Mikulecký)

Hned v prvním utkání prvního poločasu se malinko začali objevovat obavy, že nominovat pouze mladší hráče nebude to pravé ořechové. Naštěstí to byl pouze jeden poločas, kdy se kluci dokonale rozkoukali a obě pětky se začali sžívat s turnajem. První poločas jsme prohrávali hrozivých 2:5 a zdálo se být rozhodnuto, kdy nás i soupeř mírně přehrával. Ovšem druhý poločas se kluci hecli a podali velmi kvalitní výkon, první pětka začala střílet branky a druhá pětka pomalu začala hrát, to, co jsme od ní chtěli a to velmi nepříjemnou hru pro soupeře, kdy jsme se snažili především dobře bránit.

SK - Dašice/Moravany   2:0   (Vondruška, Kaluža)

Ve druhém utkání si nejvíce cením výhry a čistého konta, kdy jsem dokázali Moravany přehrávat a dařilo se nám skoro celé utkání a vždy jen pár minut každého poločasu měl soupeř mírně navrch. V tomto utkání se opravdu dobře rozehrála především druhá pětka, kdy se opravdu "raketově" zlepšoval Dvořáček, Volný a Smejkal, ale i obrana Hlaváč s Tuťálkem, o čemž svědčí čisté konto :)

SK - Újezd   3:3   (Kaluža, Volný, Dymák)

Můj velmi dobrý dojem z miniligy, kdy jsme s mladšíma klukama dobře obstáli, trochu zkazilo poslední utkání. Újezd jsme parádně zaskočili a první poločas vedli 2:0, kluci hráli šikovně a s velkýma klukama se nijak extra nepřetlačovali a spíše se snažili hrát kombinačně s dobrým pohybem a náběhem (jak je jen v této věkové kategorii možné). Bohužel druhý poločas měl hned několik černých puntíků a trochu to dávám na vrub i trenérům Újezda, že si jednu jedinou svoji "hvězdu" nedokáží umravnit (nemluvě o tom, že za celý zápas až asi na 60vteřin nevystřídal). Vše odstartovalo neuznání branky tomuto útočníkovi, jestli branka byla či nikoliv je otázkou, z mého úhlu míč za čárou rozhodně nebyl. Asi frustrace vygradovala v dohrání našeho brankáře, kdy Filip kontroloval na zemi míč ZA BRANKOVOU ČÁROU mimo branku a když ho již držel v ruce, tak do něj zajel kopačkama tento útočník. Do branky se postavil Hanuš (a chytal dobře :) ), o pár minut později loket od tohoto hráče do břicha Ondřeje vyřadil našeho druhého obránce a aby toho nebylo málo, tak (to ale nešťastně) pumelice do hlavy Hlaváče vyřadila i našeho třetího obránce. Rázem jsem měl na střídačce pouze kluky do útoku, co s námi byli prvně na minilize Smejkala a Volného. Ale jak se kluci zlepšovali ve druhém utkání, tak ve třetím to bylo ještě lepší a jsem velmi rád, že si i "druhá" pětka dokázala dát branku :) Vrcholem všeho bylo pokřikování ze strany trenéra mladší přípravky z Újezda, že to kluci musí vyhrát protože hrají o první místo (i za remízu). Když jsem na to reagoval, že nehraje na výsledky, tak mi bylo odpovězeno, že si teda máme dát vlastňáka. To je v mých očích opravdu smutné.