Pardubičky - Holice 2:1

Fotbal umí být krutý a na druhou stranu krásný. Nám dnes nastavil tu přívětivou tvář a přinesl nám šťastné vítězství.

Pardubičky - Holice / Sezemice  2:1 ( poločas 0:0 )

Střelci : Troják 87 min , Johanides 90 min.

Sestava :  Jákl

Svoboda  , Hegyi  , Zezulák  , Kubista

Maršíček  ,  Pečinka  , Svěrák  ,  Žák

Troják  ,  Tobeš

Střídání : 26 min. Bobek  za Maršíčka , 60 min. Johanides za Tobeše a Zeman za Bobka , 90 min. Pařízek za Trojáka.

Po snadném vítězství v minulém týdnu přišla velká dřina a nutno říci šťastné vítězství 2:1 nad týmem Holic. Soupeř byl především v prvním poločase lepším týmem a prakticky nám krom střely Svobody nic nedovolil. Hrál disciplinovaně a především důrazně v osobních soubojích. Měl podstatně více ze hry , sbíral téněř všechny odražené míče a byl i směrem dopředu nebezpečnější. Protože se však v zakončení mýlil byl výsledek poločasu 0:0. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit lépe, ale bohužel to bylo obráceně a soupeř šel do vedení 1:0 , když Jákl neudržel střelu ze standartní situace a přes nedůrazného Kubistu se prosadil hostující Prokop. Soupeř hrál dále svou hru a my působili bezradně. Nebyli jsme schopni nic vymyslet a proto byl stav stále 0:0 . Nepomohlo ani dvojí střídání a tak jsme vsadili na hru se 3 útočníky a soupeře přeci jen dostali pod mírný tlak a měli několi rohů , avšak bez výrazného úspěchu. Až v samém závěru soupeř šlapal vodu a nám se podařilo srovnat v 87 min. na 1:1. Když se hlavou prosadil Troják . V samém závěru napřáhl Svěrky ke střele hostující brankář střelu neudržel a střídající Johanides dorážku proměnil ve vítězný gól. Výsledek 2:1 lze považovat za šťastný , hosté byli větší část utkání lepším týmem. Nám se nedařila hra už od obrany a celá obrana si dnes vybrala slabší den . V záloze byl vidět nad průměr jen Pečinka a v útoku pak vybojoval spoustu soubojů Troják , který v závěru naplnil to co se očekává od útočníků - vstřelit gól. Dnešní utkání nám ukázalo na čem máme pracovat ..bylo šťastné , ale to k fotbalu patří a protože soupeři stráceli máme v tabulce 4 bodový náskok. Příští týden jedeme na horkou půdu -  další utkaní o čelo tabulky - soupeřem nám bude Chrudim.

Vložil: Stanislav Procházka