6. kolo v Žamberku + FOTO

Za pěkného počasí jsme odehráli další kolo krajské miniligy v Žamberku. Tentokrát jsme vzali kluky pouze ročníku 2009.

Nominace:

Antoš, Baťa, Brauner, Hošek, Korejtko, Machek, Mazal, Semivan, Šlechta

Zápasy:

SK – Libchavy     1:5   (Mazal) 

Se soupeřem z Libchav jsme se na podzim již dvakrát utkali s tím, že první zápas jsme prohráli, což jsme minulý týden na „domácí“ minilize odčinili a dokázali zvítězit. Je tedy škoda, že se nám to nepovedlo potvrdit také tento víkend. Kluci zřejmě ještě spali a někteří nevěděli, kde se na hřišti mají pohybovat. Soupeř tak zaslouženě zvítězil. O naši jedinou branku se postaral Kryštof Mazal.

SK – Žamberk     5:3   (2x Baťa, 2x Hošek, Šlechta)

V druhém zápase jsme se postavili domácímu výběru. Nutno říct, že to byl nejlehčí zápas, který nás v sobotu čekal. Většinu zápasu jsme soupeře přehrávali a vytvořili si velké množství brankových příležitostí. Za stavu 5:1 jsme ale zbytečně polevili a mysleli si, že se to už nějak samo dohraje a soupeř utkání dvěma brankami zdramatizoval. Z toho by se kluci měli poučit, že je třeba se snažit a soustředit do posledního hvizdu rozhodčího a že nikdy není nic rozhodnuté, zvlášť v těchto věkových kategoriích, kde je možné dát za minutu i několik branek. 

SK – Přelouč     3:3   (Baťa, Hošek, Semivan) 

Již potřetí nás v posledním utkání víkendové miniligy čekal soupeř z Přelouče. V minulém měření sil jsme jednoznačně zvítězili 7:1, takže jsme věděli, že kluci z Přelouče určitě budou chtít tentokrát předvést lepší výkon. Utkání mělo opravdu vysokou kvalitu, kde se skóre přelévalo z jedné strany na druhou až nakonec skončilo na spravedlivé remíze. Všichni kluci toto utkání odmakali a nechali na hřišti všechny své síly, za což jim patří velká pochvala :)

Hodnocení:

Jak je již psáno výše, tentokrát jsme sebou do Žamberka vzali pouze kluky ročníku 2009, takže se dostalo i na kluky, kteří s námi pravidelně tolik nejezdí (Matěj Korejtko byl s námi letos dokonce poprvé). S Martinem bychom chtěli pochválit Kubu Šlechtu, který byl s námi i vlivem nemoci teprve na druhé minilize, ale předvedl naprosto skvělý výkon, velmi se mu vydařilo poslední utkání s Přeloučí. Toto kolo miniligy se také velmi povedlo Bertovi, který se každým zápasem lepší a získává potřebné herní sebevědomí. Kryštof Mazal odehrál také velmi dobrá utkání, jeho největším přínosem pro tým je skvělé čtení hry a také bojovnost, kdy nevzdá žádný souboj a několikrát kluky zachránil od hrozícího nebezpečí skvělým obraným skluzem. Ondra Hošek postupně každým absolvovaným zápasem zlepšuje své výkony, a to zejména v tom, že zjišťuje, kde chceme, aby se na hřišti pohyboval a kde je pro náš tým nejvíce užitečný. Odměnou mu jsou pak vstřelené branky (3). Nadstandartní výkon v brance předvedl Lukáš Antoš, kdy předvedl několik neskutečných zákroků, kdy soupeř již téměř slavil jasný gól. Hodně se také zlepšil ve hře nohou, což ostatním klukům na hřišti velmi pomáhá.

Jako již tradičně bychom chtěli poděkovat rodičům a divákům, kteří náš tým opět skvěle podporovali a klukům dodávali svým fanděním potřebné síly :)

 

FOTO:

Vložil: Radim Froš