Pardubičky - Jablonné nad Orlicí 3:0

V utkání 11 kola jsme přivítali celek Jablonného nad Orlicí a na trávníku , který skrápěl neustále déšť jsme ve druhém poločase předvedli jeden s našich nejlepších výkonů a zaslouženě zvítězili 3:0.

Pardubičky - Jablonné nad Orlicí 3:0 ( poločas 0:0 )

Střelci : Pečinka , Kubista . Maršíček

Sestava :  Jákl

Ondruš  ,  Hegyi  ,  Zezulák  ,  Svoboda

Zeman  ,  Svěrák  , Pečinka  ,  Oberreiter

Tobeš ,  Žák

Střídání : 46 min. Maršíček za Zemana , 46 min. Kubista za Obereitra , Menšl 74.min za Žáka , 81 min. Pařízek za Zezuláka

V dnešním utkání jsme přivítali celek Jablonného nad Orlicí a opět nás nečekal lehký úkol. Na těžkém terénu a za stálého deště soupeř kladl nečekaný odpor. Především v prvním poločase byl důraznější v soubojích , byl silný na balónu a protože se nám na kluzkém terénu nedařila kombinace skončil poločas 0:0. Běhěm prvního poločasu jsme měli sice optickou převahu a i 3 ložené šance , ale bez gólového efektu , když především šance Zemana a Tobeše po gólech volali. Soupeř se dostal pouze do jedné a z ní orazítkoval břevno. Do druhého poločasu jsme poslali čerstvé síly a ty úřadovali .Nejprve se prosadil po krásné akci ze strany Maršíček , když poslal z hranice penalty míč do téměř prázdné branky. 52 minuta 1:0. Soupeře začali přehrávat a vytvářeli jsme si další příležitosti . Se strandatrní situace mohl zvýšit Svěrák , když jeho střela minula jen o vlásek pravou tyč. Další náznaky šancí jsme nedotáhli do konce a tak přišel zlomový okamřik , když v 68 minutě jsme naší převahu korunovali druhým gólem . To exekutor standartních situací Svěrák posadil míč na hlavu Pečinky , který se prosadil na zadní tyči. Vedení 2:0. Třetí branku přidal druhý střídající hráč Kubista , který dostal míč za obranu a s přehleden po zemi proměnil ve vedení 3:0. Soupeř už neměl sil na zvrácení výsledku a my další šance neproměnili a tak druhý poločas vyzněl jednoznačně pro náš tým.

Z výsledkem a výkonem v druhém poločase jsme spokojeni. Výrazně k tomu přispěli střídající hráči Kubista a Maršíček. Chtěl bych vyzvednout zkušený výkon Zezuláka a Pečinky a snad nejvýraznější kolektivní výkon Svěrkyho za mého pusobení u dorostu. V neposlední řadě děkujeme za pomoc klukům z B dorostu Oberreitera a Menšla . Oba svoje první minuty u nás zvládli dobře.

Vložil: Stanislav Procházka