2009 - Antoš, Semivan, Čermák, Brauner, Hošek, Hlaváč

Zápasy:

SK - Holice
2:5   (2x Kaluža)

První utkání se nám vůbec nezadařilo, kdy jsme po prvním střídání prohrávali 0:2 a celý první poločas jsme prakticky neuměli hrát fotbal, to vlastně ale platilo i o soupeři, který tam měl sice několik šikovných hráčů, ale i tak byla jejich hra postavena především na dlouhých odkopech od brány za naše obránce, kdy jsme my dělali zásadní chyby a nebránili útoční od brány a nechávali si je za sebou.

Po poločasu jsme inkasovali na 0:4, ale hra již byla z naší strany lepší, měli jsme poté mnoho šancí a samostatných úniků, ale tento zápas jsme prostě netrefovali branku ... vůbec.

SK - Litomyšl
7:4   (4x Dymák, 2x Semivan, Kaluža)

S Litomyšlí jsme sehráli mnohem lepší utkání, kdy jsme si konečně začali na hřišti rozumět a poločas jsme vedli především díky pětce (2010) 3:0. Ve druhé pětce sahrál po delší době velmi kvalitní utkání Semivan a byl odměněn dvěma góly.

SK - Horní Jelení
5:5   (3x Dymák, Semivan, Kaluža)

Klasické utkání v přípravkovém věku, kdy jsou děti schopny 5:0 vést, ale utkání se stejně nezvládne :) První poločas jsme soupeře jasně přehrávali a i díky pěkným kombinacím a hře po stranách jsme celkem snadno vedli 5:0 a v poločasu to bylo 5:1. Bohužel druhý poločas se stal až zázračný obrat, kdy jsme celkem rychle inkasovali na 5:2 a najednou soupeř začal cítit, že to jde.. Musím trochu pokárat i trenéra, že i on začal cítit, že by to mohlo jít a i když měl na utkání asi 14 hráčů, tak druhý poločas střídal pouze jediného. My jsme druhý poločas především přestali dávat branky, i dkyž šel Dymák minimálně 3x úplně sám na brankáře. I to je fotbal :)

Hodnocení:

Z miniligy mám rozpolcené pocity, kdy jsem na jednu stranu rád, že na všech utkáních točíme pravidelně dvě pětky a dva brankáře (to nedělá nikdo) a že se vždy 2-4 hráči v sestavě protočí podle aktuální výkonnosti a nebo podle možností, kdy třeba na turnaj nemohou. Na druhou stranu jsem smutný ze skutečnosti, že kluci 2010 (a 2011) podávají na hřišti lepší výkony než hráči 2009 a přitom to ti kluci v sobě mají! Jen jsme hrozně "nemotorný".