Jedna prohra a dvě výhry v minulém týdnu starších žáků.

Dvě mistrovská utkání, proložená 1.kolem Ondrášovka cupu.

5.kolo

Moravany / Dašice  –  SK Pardubičky      5 : 2   ( 3 : 0 )

Branky : Matyáš Hazuka (41.) a Hynek Čebiš (52.)

Sestava : Novotný Vojtěch – Vykoukal, Němeček, Franc, Štolovský, Smrčka, Hazuka, Starý, Karlovec, Hátle a Tuťálek (Václavík, Čebiš, Lukošik a Hác)

Mistrovské utkání v Dašicích rozhodl první poločas, kdy jsme dostali tři branky. Ve druhém poločase domácí hned na začátku přidali čtvrtou branku a ta asi rozhodla utkání. Přestože jsme vzápětí snížili Matyášem Hazukou po rohovém kopu na 4 : 1. O 9.minut později přidal druhou naši branku Hynek Čebiš. Kontaktní branku jsme však nevstřelili i když jsme si šance vytvořili. Před koncem utkání domácí přidali další branku na konečných 5 : 2.

Přestože jsme prohráli, pochválit musím všechny hráče za bojovnost ve druhém poločase. O naší prohře rozhodl špatný výkon v prvním poločase.

1.kolo Ondrášovka Cup

TJ Přelovice  –  SK Pardubičky      1 : 4   ( 0 : 1 )

Branky : Jakub Hác (15.), Filip Lukošik (38.), Štěpán Karlovec (51.) a Adam Němeček (62.)

Sestava : Novotný Robin – Němeček, Citta, Franc, Štolovský, Kvapil, Smrčka, Vodehnal, Hác, Tuťálek a Lukošik (Čebiš, Karlovec, Hátle, Hazuka a Vykoukal)

První kolo Ondrášovka Cupu jsme odehráli na hřišti Přelovic, kteří hrají ve skupině „B“ krajského přeboru. Po celé utkání jsme domácí přehrávali, ale brankově jsme se prosadili až ve druhém poločase. Domácí snížili až za stavu 0 : 4.

Pochvala za výhru a postup do druhého kola.

6.kolo

SK Pardubičky  –  SK Holice      6 : 0   ( 2 : 0 )

Branky : Štěpán Karlovec 2x (4. a 45.), Adam Němeček 2x (27. a 48.), Hynek Čebiš (38.) a Jakub Hác (41.)

Sestava : Novotný Vojtěch ( Novotný Robin ) – Němeček, Citta, Franc, Štolovský, Vykoukal, Hazuka, Smrčka, Karlovec, Tuťálek a Lukošik (Čebiš, Kvapil, Vodehnal, Starý a Hác)

I v tomto utkání jsme měli po celý zápas územní převahu, ale branky jsme opět stříleli až ve druhém poločase. Ale těch neproměněných šancí? V dalších zápasech nás můžou hodně mrzet.

Pochvala pro celý tým za výhru. Nejvíce se dařilo a nejen v tomto utkání Adamovi Němečkovi.

Vložil: Luboš Karlík