Obrana: Froš, Brus, Pařízek, Bednář Josef

Střídající: Dostál (26), Pilný (66), Pech (80), Bednář Jindřich (80)

Skóre:

2:5 (Kříž 2x, Řihák, Buš, Hátle)

Utkání:

Utkání začalo prakticky obdobně, jako před týdnem doma s Ostřetínem. Opět jsme velmi lacině a velmi brzy (5min) prohrávali 1:0 a to po sérii chyb, kdy Cempírek David skóroval do prázdné brány. Nám se podařilo rychle vyrovnat (9min), kdy po pěkné akci po pravé straně střílel z pozavelkého vápna Kříž na 1:1. Do vedení jsme se dostali díky penaltovému zákroku na Kříže, kdy pokutový kop proměnil Řihák. Zápas ovlivnilo střídání Pařízka pro zranění ve 26minutě, kdy se Kříž posunul na předstopera, Karlík na střední zálohu a Dostál šel do krajní zálohy.
Další branky padaly až v druhém poločasu, kdy se průnikem po pravé straně prezentoval Buš (65min) a prostřelil domácího brankáře u bližší tyče a zvýšil na 1:3. Soupeři se ještě povedlo snížit po přímém kopu, kdy míč propadl až k volnému Klonderovi a v 75minutě to bylo 2:3. Klid na naše kopačky přinesl ale opět velmi dobře hrající Kříž, kdy jeho přímý kop v 78minutě zapadl až za záda překvapeného brankáře. Gólovou tečku udělal samostatným únikem Hátle v 85minutě.

Hodnocení:

Utkání se vlastně hodnotí velmi snadno, panuje spokojenost s výsledkem, ale velká nespokojenost s předvedenou hrou. Nechci Hradiště nijak hanit, ale toto nebyl z jejich strany výkon ani na IV třídu a my jsme se místy jejich hře velmi přibližovali, a to především svým špatným pohybem!
Panuje velká nespokojenost, že hráč co drží míč nemá absolutně žádnou nabídku od svých spoluhráčů, většina akcí se rozebíhá ze stojata a často začínáme akci nefotbalově dlouhým nákopem, nevím proč se všichni snaží hledat takovéto "finálky".

Abych jen nekritizoval, tak v utkání bylo mnoho momentů, kdy jsme hráli kombinačně po zemi, narážečky a především využívali našich krajních hráčů, kteří posílali centry do vápna. Za mě zahrál toto utkání velmi slušně Kříž, Froš a Bednář Jindřich.