2009 - Antoš, Baťa, Semivan, Machek, Čermák, Mazal, Brauner

Zápasy:

SK - Libchavy

2:6   (Baťa, Machek)
Libchavy měli vždy silný ročník 2009 a byl to trochu podobný soupeř jako Přelouč. Nám se bohužel vůbec nepovedl první poločas, který jsme prohráli 0:4, z počátku utkání jsme sice byli více fotbalovým týmem a měli jsme několik šancí, ale nakonec jsme se vlastním špatným pohybem dostali do problémů.
Druhý poločas skončil již přijatelných 2:2, ale i tak jsem byl s výkonem kluků značně nespokojen, byli jsme hodně pomalým a těžkopádným týmem a soupeři vlastně stačilo od brankáře překopnout na útočníky celé hřiště a předběhnout nás.

SK - Bohdaneč

13:3   (2x Kaluža Semivan Baťa Machek Hanuš, 1x Mikulecký Mazal Brauner)
Toto utkání si snad ani nezasluhuje komentář, jednalo se o jednoznačné utkání, ve kterém mi ale chybělo více fotbalových momentů, především přihrávky, hru o golmana, roztahování hry do stran a centr před bránou. Místo toho jsme sólovali středem hřiště.

SK - Dašice/Moravany

5:7   (Baťa, Semivan, Čermák, Kaluža, vlastní)
Opět jedno z nepovedených utkání dnešního dne, kdy jsme vedli za 8 minut 4:0 a soupeře jsme měli na lopatě. Bohužel se nám povedlo dostat 6 branek po sobě a najednou to bylo 4:6. Kluci opět byli bez pohybu jako první utkání a vlastně i utkání druhé, tam nám ale pomohl špatný výkon soupeře.

Hodnocení:

Opět se ukázalo, že trénujeme děti, které jsou jako noc a den a po minulé minilize a třech výhrách jsme zase dostali trochu za uši a i to je vlastně správně.