První tři kola starších žáků v novém ročníku 2019/20.

Prohra v Hlinsku, domácí výhra s Chocní a výhra v Poličce.

1.kolo

FC Hlinsko  -  SK Pardubičky     3 : 0  (1 : 0)

Sestava : Novotný Vojtěch – Němeček, Vodehnal, Citta, Franc, Hátle, Hazuka, Halbich, Čebiš, Tuťálek, Karlovec (Smrčka, Vykoukal, Hác, Štolovský, Čermák)

První kolo jsme odehráli na hřišti mužstva, které v loňském roce vyhrál krajský přebor. Domácí se už ve 3.minutě dostali do vedení, ale vzápětí jsme mohli vyrovnat. To se nám nepodařilo a domácí ve 27.minutě přidali další branku. Opět po obdržené brance jsme se dostali k brance domácích a nastřelili jsme břevno. Ve druhém poločase domácí přidali třetí branku a po zásluze vyhráli. Škoda našich neproměněných šancí, výsledek mohl být příznivější.

2.kolo

SK Pardubičky  -  FK Agria Choceň     4 : 1  (2 : 1)

Branky : Štěpán Karlovec 2x (8. a 18.), Jakub Hác (39.), Hynek Čebiš (49.)

Sestava : Novotný Vojtěch – Němeček, Citta, Franc, Štolovský, Hátle, Vykoukal, Smrčka, Halbich, Čebiš, Karlovec (Václavík, Tuťálek a Hác)

V prvním domácím zápase zasloužená výhra nad Chocní. V prvním poločase zařídil vedení 2 : 0 Štěpán Karlovec. Hosté snížili do poločasu na 2 : 1, kdy jsme před brankou nechali volného hráče. Ve druhém poločase jsme přidali další dvě branky. Třetí branku vstřelil z otočky v malém vápně Kuba Hác. Čtvrtou branku vstřelil z přímého kopu Hynek Čebiš. Stínem utkání bylo zranění kotníku kapitána Patrika Halbicha. Patrikovi přejeme brzké uzdravení a návrat na hřiště.

3.kolo

Sportovní kluby Polička  -  SK Pardubičky     0 : 3  (0 : 2)

Branky : Luboš Hátle (13.), Štěpán Karlovec (32.) a Hynek Čebiš (40.)

Sestava : Novotný Vojtěch – Němeček, Citta, Franc, Štolovský, Vykoukal, Hazuka, Smrčka, Čebiš, Hátle, Karlovec (Novotný Robin, Starý, Václavík, Tuťálek a Hác)

V Poličce jsme po zásluze vyhráli 3 : 0. O první branku se postaral Luboš Hátle, na kterou mu přihrál Hynek Čebiš, kdy z velkého vápna chytrým obloučkem poslal míč za záda domácího brankáře. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku, kterou po centru od Luboše Hátleho, vstřelil hlavou do levé šibenice Štěpán Karlovec. Třetí branku přidal ve druhém poločase po rohu hlavou Hynek Čebiš.Po té jsme utkání s přehledem dohráli.

Trenéři chválí za odehrané zápasy celý tým, i přes prohru v Hlinsku. Proti Chocni se dařilo Štěpánovi Karlovcovi a do zranění Patrikovi Halbichovi. V Poličce režíroval hru Luboš Hátle a obranu řídil stoper Daniel Citta.

Vložil: Luboš Karlík