Memoriál Milana Eichelmana v Semíně

Získali jsme celkem 3 poháry

Na pozvání René Živného jsme se v sobotu 29.6.2019 zúčastnili již 14. ročníku turnaje starých gard v Semíně.

Naše sestava byla následující:

Karlík Luboš - Svoboda Tomáš, Koblížek Jindra, Voříšek Martin, Hofman Michal - Tuťálek Marek, Pilař Luboš, Pech Petr, Vašíček Jirka - Klimeš Pavel, Šulc Pavel

Výsledky našich utkání:

SK Pardubičky - St. Máteřov   3 - 1 (1 - 0), branky: Vašíček Jirka 3x

SK Pardubičky - Paramo   0 - 1

Komentář:

Turnaj se hrál na 2 utkání, 2x 30min postupovým klíčem tak, že vítězové prvních utkání se utkali ve finále o pohár, poražení o 3. místo. Do zápasového klíče však zasáhlo velké vedro, takže utkání o 3. místo se hrálo 2x 10minut a finále 2x 20minut.

Náš tým vstoupil do turnaje velmi zkušeným výkonem proti mužstvu ze Starého Máteřova, snažili jsme kombinovat, držet míč a aktivního soupeře jsme zničili drtivými brejky, které velmi efektivně zužitkoval  3x Jirka Vašíček (naše hokejová posila z HC Vrchlabí). Utkání mělo slušné fotbalové parametry a řada momentů snesla velmi přísná kritéria náročného diváka. Vyhráli jsme 3 - 1 a těšili se na finále s Paramem (porazilo Semín 4 - 2).

Finálový mač s Paramem byl ještě o stupeň náročnější, navíc jsme pro zranění ztranili Pavla Šulce a ve 2. poločase také Jirku Vašíčka. Naštěstí nám pomohli hráči domácího týmu Semína. Jednalo se o vyrovnané utkání, kdy každý chvilku tahal pilku. O výsledku rozhodla naše chyba na polovině hřiště, kterou soupeř z následujícího brejku potrestal. Vzhledem k tomu, že nám se již vyrovnat nepodařilo, jsme utkání prohráli a skončili v turnaji na krásném 2. místě.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen náš Jirka Vašíček a nejlepším brankářem potom také náš Luboš Karlík.

Hodnocení Petra Pecha - velitele staré gardy:

"Díky patří všem hráčům za příkladný výkon v každé minutě turnaje, takže mohu s klidným svědomím říct, že stará garda SK Pardubičky ŽIJE !!! "

Vložil: Marek Tuťálek