Podzimní část sezóny 2019/2020 má téměř kompletní harmonogram

Všechny naše týmy již znají předběžné termíny mistrovských zápasů.

Podzimní část sezóny 2019/2020 již opravdu pomalu klepe na dveře. My Vám přinášíme, prozatím, předběžný harmonogram všech našich týmů. Definitivní podoba jednotlivých mistrovských utkání bude známa 20. 7. 2019, kdy končí termín pro zadávání hlášenek.


                      A-TÝM - KRAJSKÝ PŘEBOR

KOLO / DATUM - ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
1. / Ne 11. 8. - 17:00 SK Pardubičky Luže
2. / Ne 18. 8. - 17:00 Svitavy SK Pardubičky
3. / Ne 25. 8. - 17:00 SK Pardubičky Polička
4. / So 31. 8. - 10:15 Litomyšl SK Pardubičky
5. / Ne 8. 9. - 17:00 SK Pardubičky Chrudim B
6. / So 14. 9. - 16:30 Choceň  SK Pardubičky
7. / Ne 22. 9. - 16:00 SK Pardubičky Česká Třebová
8. / So 28. 9. - 15:30 Lanškroun SK Pardubičky
9. / Ne 6. 10. - 15:30 SK Pardubičky Horní Ředice
10. / Ne 13. 10. - 15:00 Heřmanův Městec SK Pardubičky
11. / Ne 20. 10. - 15:00 SK Pardubičky Holice
12. / Ne 27. 10. - 14:00 Rohovládová Bělá SK Pardubičky
13. / Ne 3. 11. - 13:30 SK Pardubičky Třemošnice
14. / Ne 10. 11. - 13:30 Moravany SK Pardubičky
15. / Ne 17. 11. - 13:00 SK Pardubičky Moravská Třebová

 

                     B-TÝM - OKRESNÍ 3. TŘÍDA

KOLO / DATUM - ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
2. / So 17. 8. - 17:00 SK Pardubičky Valy
3. / Ne 25. 8. - 17:00 Mnětice SK Pardubičky
4. / Ne 1. 9. - 17:00 SK Pardubičky Tetov
5. / Ne 8. 9. - 17:00 Selmice SK Pardubičky
6. / Ne 15. 9. - 16:30 SK Pardubičky Ostřetín
7. / So 21. 9. - 16:30 Staré Hradiště SK Pardubičky
8. / Ne 29. 9. - 16:00 SK Pardubičky Dašice
9. / Ne 6. 10. - 16:00 Jaroslav SK Pardubičky
10. / So 12. 10. - 15:30 SK Pardubičky Torpedo Pardubice
11. / Ne 20. 10. - 15:30 Dražkovice SK Pardubičky
12. / So 26. 10. - 14:30 SK Pardubičky Rohovládová Bělá B
13. / So 2. 11. - 14:00 Přelovice SK Pardubičky
1. / So 9. 11. - 13:30 SK Pardubičky Opatovice nad Labem

 

           STARŠÍ DOROST - KRAJSKÝ PŘEBOR

KOLO / DATUM - ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
1. / So 10. 8. - 10:15 SK Pardubičky Hlinsko
16. / St 14. 8. - 18:00 SK Pardubičky Moravská Třebová
2. / Ne 18. 8. - 14:30 Polička SK Pardubičky
3. / So 24. 8. - 10:15 SK Pardubičky Litomyšl
17. / St 28. 8. - 17:00 Přelouč SK Pardubičky
4. / So 31. 8. - 14:30 Slatiňany SK Pardubičky
5. / So 7. 9. - 10:15 SK Pardubičky Choceň
6. / So 14. 9. - 14:00 Česká Třebová SK Pardubičky
7. / So 21. 9. - 10:15 SK Pardubičky Prosetín
8. / So 28. 9. - 12:30 Lanškroun SK Pardubičky
9. / So 5. 10. - 10:15 SK Pardubičky Jablonné nad Orlicí
10. / So 12. 10. - 15:00 Heřmanův Městec SK Pardubičky
11. / So 19. 10. - 10:15 SK Pardubičky Holice
12. / Ne 27. 10. - 10:15 Chrudim B SK Pardubičky
13. / So 2. 11. - 10:15 SK Pardubičky Letohrad
14. / So 9. 11. / 10:15 Ústí nad Orlicí SK Pardubičky
15. / So 16. 11. / 10:15 SK Pardubičky Libchavy

 

          MLADŠÍ DOROST - KRAJSKÁ 1. TŘÍDA

KOLO / DATUM - ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
3. / So 24. 8. - 10:00 Horní Jelení SK Pardubičky
4. / Ne 1. 9. - 10:15 SK Pardubičky Mikulovice / Ostřešany
5. / Ne 8. 9. - 10:00 Moravany SK Pardubičky
6. / Ne 15. 9. - 10:15 SK Pardubičky Opatovice nad Labem
7. / So 21. 9. - 13:00 Orel SK Pardubičky
8. VOLNO  
9. / Ne 6. 10. - 15:30 Staré Hradiště SK Pardubičky
10. / Ne 13. 10. - 10:15 SK Pardubičky PARAMO Pardubice
11. / So 19. 10. - 12:30 Třemošnice SK Pardubičky
2. / Ne 27. 10. - 10:15 SK Pardubičky Lázně Bohdaneč
1. / Ne 3. 11. - 10:30 Nemošice SK Pardubičky

 

          STARŠÍ + MLADŠÍ ŽÁCI - KRAJSKÝ PŘEBOR

KOLO / DATUM - ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ
3. / Ne 25. 8. - 9:30 + 11:15 Hlinsko SK Pardubičky
4. / So 31. 8. - 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Choceň
5. / Ne 8. 9. - 9:30 + 11:15 Polička SK Pardubičky
6. / So 14. 9. - 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Žamberk
7. / So 21. 9. - 10:00 + 11:45 Moravany SK Pardubičky
8. / So 28. 9. - 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Holice
9. / Ne 6. 10. - 9:30 + 11:15 Litomyšl SK Pardubičky
10. / So 12. 10. - 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Svitavy
11. / So 19. 10. - 9:30 + 11:15 Moravská Třebová SK Pardubičky
12. / So 26. 10. - 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Letohrad
13. / Ne 3. 11. - 10:00 + 11:45 Ústí nad Orlicí SK Pardubičky
2. / So 9. 11. - 9:30 + 11:15 SK Pardubičky Lanškroun
1. / Ne 17. 11. - 9:30 + 11:15 Česká Třebová SK Pardubičky

Vložil: Mrázek Tomáš