Poslední zápas sezóny přinesl první výhru!

Nominace:

2010: Hanuš, Mikulecký, Vondruška, Tuťálek, Ludvík, Hlaváč M., Vodvárka
2011: Mayer, Kaluža, Čermák, Biath, Smolík Dan, Bílý, Eichler, Hlaváč J., Panchartek, Smolík David

Výsledek:

17:2   (3x Eichler, 3x Kaluža, 2x Vodvárka, 2x Vondruška, 2x Hanuš, Bílý, Tuťálek, Hlaváč J., Smolík Dan, Mikulecký)

Hodnocení:

Měli jsme čtyři celé čtyřky na střídání a proto bylo jasné, že si tentokráte tolik kluci nezahrají, každou třetinu hrála každá čtyřka pouze jedno střídání přibližně 3 a půl minuty. Trenéři soupeře přivezli děvčata, která s fotbalem spíše začínala a nebo byla také ročníku 2011 (děvčata mohou hrát s ročníkem 2009) a bylo to znát. Děvčata podala bojovný a snaživý výkon. My jsme je přehrávali a zaslouženě zvítězili. Jsem moc rád, že jsme alespoň jedno utkání v okrese vyhráli a kluci si mohli zařvat vítězný pokřik. Nicméně v zápase se objevovalo několik vad na kráse, kdy především naše elitní čtyřka na hřišti spíše chodila a chyběl mi tam pohyb.