Dvacáté první kolo Krajského přeboru.

V posledním zápase sezóny si hoši zastříleli:-)

FK Agria Choceň x SK Pardubičky         1 : 15 ( 0 : 8 )

Góly : 3 x Gering, 3 x Hazuka, 2 x Smrčka, 2 x Gocman, Holčápek, Citta, Němeček, Vykoukal, Hác

Sestava : Novotný - Němeček, Citta, Smrčka, Hazuka, Vykoukal, Gering, Gocman, Hatle  -  Hác, Holčápek, Rázek, Štolovský,  Koblížek,  Václavík

Hodnocení napsal  Ada Gering a my mu za to moc děkujeme:-)

V neděli 9.6. za hezkého počasí jsme přijeli na hřiště devátého týmu naší tabulky s úmyslem vyhrát poslední zápas soutěže.
První poločas¨jsme důsledně útočili a v první minutě jsem (Adam Gering) vstřelil branku a to nás povzbudilo.
Hned v druhé minutě následoval gol od Matyáše Hazuky a to nás nabudilo ještě víc.Do konce prvního poločasu jsme umístili ještě pár gólu a to nam dodalo herní klid.

V druhém poločasu se nám opět dařilo a my byly jistí, že vítězství je naše.
Soupeř byl bojovný nevzdával to,ale i tak nás nedostali :)
Ve 43 minutě dával gól Tomáš Vykoukal a po 1. minutě padla další branka, kterou vsítil Jakub Hác.
A nakonec Matyáš Hazuka ukončil utkání dvěma góly.
Ale pak padl neštasný gól od soupeře a stav skončil 1:15.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem klukům za bojovnost a za super výkon ukončené sezóny:)
A velké díky patří také trenérům (Martin Rek a Tomáš Mareček),kteří nás připravili na tuto sezonu a moc za to děkujeme.

Adam Gering

Trenéři: Sice jsme chtěli po druhém zápase v Lanškrouně položit s kolegou funkce, nakonec jsme moc rádi, že jsme to neudělali:-) Po tomto zápase se vše obrátilo na tu správnou stranu a  vše již bylo perfektní a to nejlepší jste si nechali na jaro! To se vám povedlo na jedničku, kdy z deseti zápasů jste uhráli devět výher a jednu porážku při skóre 58 : 12 :-) a tím výsledkem je vaše obhajoba třetího místa z loňského roku. Gratulujeme !!!!!

Přejeme vám, aby vás fotbal stále bavil a měli jste z něho radost:-)

PS: Doufáme, že se s vámi potkáme v mladším dorostu:-)))))))