Pardubičky - Svitavy "B" 4:1

Po prohře v Poličce 1:0 jsme dokráčeli doma jednoznačně pro titul. Vítězství 4:1 nám zajistilo 1. místo v "A" třídě pardubického kraje.

Pardubičky - Svitavy "B"  4:1  ( poločas 1:1)

Branky :  Kříž , vlastní , Svatoň , Luptovský

Sestava : Zahradník

Luptovský  , Zelenka  ,  Strnad  ,  Norek

Jonáš  ,  Svoboda T  , Svoboda L.  ,  Krejčí

Kříž  ,  Svatoň

Střídali : Fidra  , Šprachta , Buš , Martan , Dojčan

Po prohře v minulém kole jsme tentokrát k utkání přistoupili koncentrovaně a až na jediné zaváhání, jsme utkání zvládli naprosto suveréně. Hned od úvodu jsme drželi míč na svých kopačkách a měli převahu , z které brzo přicházely první šance. V 11 minutě se po prutkém centru Jonáše prosadil nebývale aktivní Kříž a poslal nás do vedení 1:0 .Soupeř po obdržené brance pozorně bránil a měl v brance nadprůměrného golmana , který se vyznamenal hned několikrrát a tak byl stav dlouho 1:0. V 36 minutě přišlo jediné zaváhání , když po našem rohu šel soupeř do brejku , který takticky u vápna přerušil T.Svoboda. Z následné standartky soupeř po teči z bezprostřední blízkosti překonal Zahradníka. A protože jsme další náznaky šancí neproměnili šlo se do kabin za stavu 1:1 .                                                                                                                       Ve druhém poločase jsme ještě více přidali a zpřesnili hru po stranách a soupeře tak dostali ještě pod větší tlak . Ve 49 minutě po jedné takové akci a stříleném centru si soupeř vstřelil vlastní gól a poslal nás do vedení 2:1. Naše převaha se stupňovala a výsledkem byla 3 branka v síti soupeře o kterou se po nejhezčí akci postaral Svatoň , když dostal ideálně namazáno od Davida Norka. Účet utkání uzavřel Luptovský , který si z pozice pravého obránce navedl míč k šestnátce soupeře a šajtlý obstřelil výborného brankáře hostí a stanovil tak konečný výsledek utkání na 4:1. Pop závěrečném hvizdu rozhodčího propukla radost , neboť jsme dosáhli na titul a vyhráli tak 1"A" třídu pardubického kraje.                                              V dnešním utkání předvedl nejlepší výkon Jindra Kříž , kterému sekundovala dobře hrající stopérská dvojka Strnad , Zelenka. Pochvalu zaslouží celý tým za disciplinovaný výkon , koncentraci a pěknou hru ve druhém poločase , kdy zase začali plnit naše pokyny a soupeře zcela přehrávali.

Mužstvu děkujeme za výkon , který tak naplnil náš cíl ...vítězství v této soutěži. Ať žijí mistři

Vložil: Stanislav Procházka