obrana: Pařízek, Zezulák (K), Němec, Bednář

- Bednář Jindřich (85´), Hanko (65´), Duha (70´)

Výsledek:

1:1   (Řihák)

Hodnocení:

Jednalo se o utkání dvou poločasů, kdy jsme první poločas soupeře svoji velmi dobrou hrou přehrávali. Až na prvních asi 5 minut utkání, jsme v prvním poločase kontrolovali míč, rychlýma přihrávkama jsme se vyhýbali osobním soubojům a jen z našich občasných nepřesností dokázal soupeř nakopnout míč na své trochu otrávené útočníky. Ve 28 minutě jsme zcela zaslouženě šli do vedení 0:1 díky trefě Řiháka. Měli jsme mnoho dalších šancí, ale bohužel jsme do kabin nešli s klidným vedením minimálně 0:2, když i v poslední minutě trefil po krásném náběhu Pilný pouze tyčku.

Druhý poločas již neměl z mého pohledu s fotbalem vůbec nic společného. Jaroslav hrála velmi tvrdou hru na hranici zranění a místy to mělo i daleko k rugby (což je jinak velmi gentlemanský sport s respektem k soupeři). Bohužel rozhodčí tento styl antifotbalu pouštěl a nám začali trochu téct nervy. Toto mě velmi mrzí, protože všichni věděli, že máme v soupisce:
2x hráče ročník 2002
1x hráče ročníku 2001
2x hráče ročníku 2000
A z mého pohledu by tito dorostenci měli být trochu chráněni především ze strany rozhodčích, aby k dospělému fotbalu nezačali mít nechuť. Vrcholem všeho byla situace z 65 minuty, které předcházelo asi 5 faulů během minuty, které pomalu vyústily v penaltu (tu nemohu posuzovat, měl jsem to přes celé hřiště). Vše se mělo utnout v 64 minutě, kdy si Robovský obehrál hráče a najednou přijel skluzem řezník z Jaroslavi, oběma podrážkama na kotník/lýtko a tímto způsobem sice první odehrál míč, ale pak i Robovského, k mému údivu se o 2 vteřiny déle písklo proti nám. Nutno podotknout, že některým opravdu bouchli nervy a kdybychom utkání dohráli se 2-3 červenýma kartama, nemohli bychom namítat ani slovo.

Chtěl bych velmi poděkovat všem dorostencům, z mého pohledu odehráli výborné utkání a dokázali ve druhém poločase držet nervy na uzdě. Přeji Kovárníkovi rychlé uzdravení a je trochu zázrakem, že po těchto jatkách máme pouze jednoho zraněného. Velmi dobré utkání opět odehrál Pilný, Němec. Vahlström podržel svůj tým a především v prvním poločase patřil k nejlepším Brus.