Dvojutkání se Starým Hradištěm

Ve středu 5.6. jsme odehráli poslední venkovní utkání okresního přeboru v této sezóně

Na začátek je třeba uvést, že jsme se se soupeřem domluvili a každé mužstvo "postavilo" dva týmy. Kluky jsme tedy rozdělili do dvou týmů po 7 (pouze 2 na střídání), což bylo i vzhledem k počasí pro kluky velmi fyzicky náročné.

SK Pardubičky "Zelená" - Staré Hradiště "A"

Nominace:

2010: Hanuš, Ludvík, Mikulecký, Vodvárka
2011: Biath, Čermák, Smolík Dan

Výsledek:

3:8     (Hanuš, Mikulecký, Smolík Dan)

Hodnocení:

Stejně jako poslední okresní zápas v Rovni, tak i tentokrát bylo velké vedro a určitě to výkony na obou stranách poznamenalo. Kluci si ale tentokrát asi vybrali tzv. "den blbec" a soupeř byl ve všech herních činnostech lepší. Kluci vůbec nevyužili své schopnosti a dovednosti, které je zdobí na víkendových miniligách - roztažení hry do stran, přihrávky, přesná a tvrdá střelba. Zbytečně se tak se soupeřem přetahovali uprostřed hřiště a jelikož kluci ze Starého Hradiště rozhodně nebyli žádní prckové, tak z většiny těchto soubojů jsme odcházeli jako poražení a o balón jsme přišli. Když už se nám podařilo soupeře přehrát přihrávkou či individuální akcí, tak jsme zavřeli oči a co největší "peckou" trefili brankáře stojícího uprostřed branky. Těchto samostatných úniků jsme měli několik a kdybychom alespoň půlku proměnili, skóre mohlo vypadat úplně jinak.

Hodíme však tento zápas za hlavu a budeme se soustředit na víkendové finálové kolo okresního přeboru v Nemošicích, kde bude určitě zase radost sledovat kluky na hřišti jak se perou o co nejlepší výsledek :)

SK Pardubičky "Žlutá" - Staré Hradiště "B"

Nominace:

2010: Hlaváč Matěj
2011: Bílý, Eichler, Hlaváč Jan, Mayer, Smolík David, Šplíchal 

Výsledek:

9:6     (Bílý 2x, Eichler 2x, Hlaváč Matěj 2x, Hlaváč Jan, Mayer, Smolík David

Hodnocení:

Tento zápas měl na starosti Standa Procházka, kterému tímto moc děkuji za pomoc :) Kluci ve velmi teplém počasí předvedli skvělý výkon a po zásluze si připsali první jarní vítězství v okresním přeboru! :) Na klukách bylo vidět, že se zápas od zápasu zlepšují a vědí kam se mají "postavit" když hrají v obraně a stejně tak v útoku. Zápas už tak nepřipomínal jednu velkou melu uprostřed hřiště ale pěkný fotbalový zápas s nahrávkami a střelbou. 

Všechny kluky bychom chtěli pochválit za předvedený výkon a bojovnost :)

Stejně jako vždy děkujeme rodičům, kteří i tentokrát nezklamali a hlasitě fandili a povzbuzovali :)

 

Vložil: Radim Froš

Vložil: Martin Svoboda