V posledních dvou kolech jen dvě vstřelené branky.

19.kolo

FK Česká Třebová  -  SK Pardubičky     4 : 1   ( 2 : 0 )

Branku dal Hynek Čebiš (61.)

Sestava : Scháněl – Vodehnal, Hofman, Franc, Orem, Mejzlík, Hegyi, Mec, Karlovec, Tuťálek a Janda (Starý, Stejskal, Novotný, Kvapil a Čebiš)

Zápas rozhodly dvě dvouminutovky v první a druhém poločase, kdy domácí vstřelili pokaždé dvě branky. Jedinou branku v utkání jsme vstřelili až ve 41.minutě. Branku vstřelil Hynek Čebiš. Odveta za domácí pohárovou prohru se nám nepodařila.

20.kolo

SK Pardubičky  –  SK Polička     1 : 3   ( 1 : 2 )

Branku dal Filip Starý (8.)

Sestava : Scháněl – Vojtěch, Vodehnal, Franc, Orem, Hofman, Mejzlík, Starý, Janda, Hegyi a Mec (Karlovec, Tuťálek, Stejskal, Novotný a Kvapil)

Ani v posledním domácím utkání se nám nepodařilo vyhrát. Přestože jsme se do vedení dostali už v 8.minutě, po pěkné přihrávce za obranu od Matouše Mece, vstřelil první branku Filip Starý. Hosté dokázali do poločasu zápas otočit na 1 : 2. Ve druhém poločase se nám vyrovnat nepodařilo a hosté přidali třetí branku a vyhráli 1 : 3.

Vložil: Luboš Karlík