SK Pardubičky x SK Polička         7 : 0 ( 2 : 0 )

Góly : 2 x Hác, 2 x Gering, 2 x Koblížek, Gocman

Sestava : Novotný - Němeček, Citta, Smrčka, Hazuka, Vykoukal, Gering, Gocman, Hatle  -  Hác, Holčápek, Rázek, Štolovský,  Koblížek, Macháček, Václavík

Hodnocení napsal  Luboš Hatle a my mu za to moc děkujeme:-)

Sobotní Den dětí jsme oslavili výhrou.
Hráli jsme poslední domácí zápas proti Poličce. Soupeř přijel v počtu osmi hráčů včetně gólmana. Počasí přálo, sluníčko svítilo.
Zápas začal dobře, drželi jsme balón, kombinovali, jen gól jsme nedali až do 12. minuty, když skóre změnil Adam Gering. Za dalších šest minut to bylo 2:0, znovu se trefil Adam. Poločas skončil, mohli jsme dát další tři góly navíc, ale proměňování šancí nás opět zklamalo.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že dáme co nejvíc gólů. A to se podařilo Jakubovi Hácovi hned ve 41. minutě. Stříleli jsme, stříleli, ale dalších deset minut gól nepadl. V 51. minutě se prosadil Marek Koblížek na 4:0 a vypadalo to na debakl. Po hezké individuální akci přidal další gól Lukáš Gocman. Za další dvě minuty nádherně vystřelil Marek Koblížek a stav se znova změnil. V 67. minutě se znova prosadil Jakub a to už byl konečný stav 7:0 a vsítil náš 100 gól v soutěži:-)
Chtěl bych pochválit kluky za to, jak dobře hráli a věřím, že to třetí místo udržíme!

Luboš Hátle

PS: A teď už víme, že třetí místo v soutěži nám bude patřit i po posledním odehraném kole!!! :-)