záloha: Pilný, Svoboda T., Hanko, Bednář

útok: Řihák, Svatoň

- Bednář Jindřich (70´), Svoboda Lukáš (46´), Svoboda Matyáš (63´)

Výsledek:

12:1   (3x Řihák, 2x Svatoň, 2x Bednář Jindřich, Svoboda T., Hanko, Pilný, Svoboda M. + vlastní)

Hodnocení:

6´ - Naše brankové hody v tomto utkání začali nepovedeným únikem Řiháka, který levou nohou napálil pouze stojícího golmana. Nutno podotknout, že podobných situací, kdy jsme měli v zápase mnoho a většinou byl autorem právě Říhák.

12´ - Skóre otevřel Tomáš Svoboda, který si vyměnil míč s Řihákem a sám do prázdné branky uklízel na 1:0

15´ - Samostatná akce Svatoně, který svým únikem po levé straně ještě zasekával do středu hřiště a poslal nechytatelnou střelu do protilehlé šibenice 2:0

19´ - Pilný prostrčil míč na Tomáše Svobodu, který mu míč vrátil na roh malého vápna, odkud Pilný trefil tyčku od které se míč odrazil k dorážejícímu Řihákovi 3:0

26´ - Řihák vybojoval míč u domácí střídačky a posunul ho na samostatného Svatoně, který se opět nemýlil 4:0

36´ - Po občerstvení ve 30 minutě jsme z nepochopitelných důvodů přestali hrát fotbal, který jsme do té doby předváděli, ale jsme měli až příliš velké sebevědomí a přišel zasloužený trest, kdy celá naše obrana bylů a v jedné lajně a po levé straně unikl hostující Vojtíšek, který obešel i Johana a do prázdné upravil skóre na 4:1

49´ - Ve čtyřicáté deváté minutě bylo k vidění nádherné zatažení míče po levém křídle od našeho stopera Pařízka, který míč naservíroval Řihákovi a ten přeloboval brankáře 5:1

52´ - Svatoň doslova vymíchal brankáře na lajně a prostrčil míč na Hanka, který zády k brance míč zastavuje a dává branku patičkou 6:1

56´ - Svoboda L. se prezentoval výbornou samostatnou akcí na pravé straně a jeho prudký centr si do své branky sám sráží soupeř 7:1

61´ - v šedesáté první minutě jsme porušili nepsané pravidlo, kdy sám faulovaný hráč ve vápně jde kopat penaltu. Autor penalty Pilný všem ukázal, jak se vymetají pavučiny v pravé šibenici 8:1

66´ - Pilný přihrával z pravé strany na nabíhajícího Svobodu M., který asi v pádu dokázal umístit míč do branky na 9:1

81´ - Magickou desítku jsme si šetřili až téměř do závěru utkání, když Němec prostrčil míč na Svobodu M., který krásnou přihrávkou našel Řiháka a ten dokonal svůj hattrick 10:1

83´ - Svoboda L. přenesl krásně míč na pravou stranu na neúnavného Pilného, který již podruhé trefil v zápase tyčku, která se odrazila tentokráte k volnému Bednářovi J. a ten do prázdné zvýšil na 11:1 a svůj druhý gól v zápase si schoval stejný hráč na poslední minutu utkání a dokonal tak dvanáctku na domácím hřišti.

- Po delší době jsme opět odehráli uvolněné utkání, naposledy jsme takto zahráli ve Valech 20.4. Naše obrana byla celé utkání prakticky bez práce a fungovala velmi dobře směrem dopředu. V záloze kralovali posily s příjmením Svoboda a nejvíce mě překvapil dobře hrající Svoboda Matyáš (2002) a v útoku si tentokráte Svatoň mohl dělat opravdu cokoliv, co chtěl.
Ovšem našim nejlepším hráčem v utkání byl z mého pohledu Pilný.