S oteplením ztácí mladší dorost dech

Dvě výhry a jedna porážka s týmy z konce tabulky

     

Mikulovice - SK Pardubičky
2:1 (1:1)

BRANKY: Pavlíček

SESTAVA: Bažant - Pařízek, Svoboda, Maršíček, Topolský - Vltavský, Pavlíček, Pečinka, Bobek - Troják, Zeman
Ficek, Menšl, Oberreiter,

Za skoro letního počasí jsme v Mikulovicích podali asi nejhorší výkon celé dosavadní soutěže. Naše hra byla statická a pomalá. Toho využili nadšeně hrající domácí a ujali se po pěkném signálu vedení. Ani naše vyrovnání nepřineslo herní zlepšení. Měli jsme sice herní převahu, ale domácí hrozili z protiútoků tak dlouho, až jeden nakonec proměnili ve výtěznou branku. Za větší touhu po vítězství si domácí výhru zasloužili.

 

 

       

SK Pardubičky - Staré Hradiště
3:0 (1:0)

BRANKY: Bažant, Maršíček, Ficek

SESTAVA: Mlateček - Pařízek, Svoboda, Bažant, Kubista - Pavlíček, Maršíček, Bobek, Vltavský - Troják, Ficek,
Topolský, Menšl, Dočekal, Kolář, Zeman

V zápase s posledním, ale stále se lepšícím mužstvem Starého Hradiště jsme předvedli o poznání lepší výkon než před týdnem. Celý zápas jsme soupeře tlačily a po zásluze vstřelili tři branky. Tentokrát musíme kluky za předvedený výkon pochválit, protože Staré Hradiště, i když prohrálo, bylo těžším soupeřem než Mikulovice před týdnem.

 

 

     

PARAMO Pardubice - SK Pardubičky
0:7 (0:4)

BRANKY: 2x Troják, 2x Menšl, Pařízek, Maršíček, Ficek

SESTAVA: Mlateček - Zeman, Kolář, Bažant, Topolský - Menšl, Bobek, Oberreiter, Vltavský - Ficek, Troják,
 Maršíček, Kubista, Svoboda, Pařízek, Dočekal

Zápas s na jaře oslabeným Paramem jsme začali se sestavou ktera by se měla v příští sezóně objevovat na většině postů. Kluci začali hrát s chutí, dostávali se do šancí a díky i nerovnému hřišti jsme do poločasu vstřelili jen čtyři branky. Do druhého poločasu jsme vystřídali celou lavičku, ale tempo hry spíše opadlo. Vypracovali jsme si sice několik  příležitostí, ale další branky padly po spíše náhodných situacích. Závěr zápasu se  v poledním vedru dohrál už v poklidném tempu.

Vložil: Petr Svoboda