Finálový turnaj pro mladší přípravku + FOTO

V neděli 2.6. jsme zajížděli na finále do Žamberka.

Nominace:

2010: Vodvárka, Vondruška, Mikulecký, Hanuš, Ludvík
2011: Biath, Kaluža, Čermák, Smolík Dan

Soupeři:

1. Choceň         70:1
2. Slatiňany      52:12
3. Pardubičky   38:12
4. Libchavy      30:20
5. D.Újezd        23:20
6. Žamberk      19:24
7. Přelouč        16:42
8. L.Bohdaneč  21:39
9. Holice            6:49
10. Litomyšl       4:60

Zápasy:

SK - Bohdaneč
3:1   (2x Kaluža, Mikulecký)

Ideální zápas na rozehrání, kdy Bohdaneč nejvíce těžila z výkopů brankáře, my jsme se sehrávali a získávali herní jistotu a ačkoliv jsme Bohdaneč celou sezónu poráželi větším brankovým rozdílem, tak to dnes nehrálo takovou roli.

SK - Libchavy
6:0   (3x Kaluža, 2x Mikulecký, Vondruška)

I druhé utkání jsme sehráli dobře a díky rychlým brankám jsme soupeře dostali do kolen a ačkoliv nás na podzim Libchavy porazili 1:6, tak jsme podobný scénář nepřipustili.

SK - Slatiňany
2:6   (Kaluža, Mikulecký)

Věděli jsme, že nás čeká utkání o medaile, protože Slatiňany mají opravdu velmi šikovné hráče a celé jaro se s nima přetahujeme o výsledky. Bohužel nám i tentokráte dokázali pořádně zatápět a my začali hrát až za stavu 0:4, což bylo opravdu pozdě.

SK - Žamberk
2:1   (Vondruška, Hanuš)

Vrcholem trápení na tomto turnaji byl náš zápas s Žamberkem, kluci nehráli vůbec dobře a my se jen koukali, co všechno dokážeme pokazit :( Naštěstí se nám podařilo uhrát hubenou výhru, po které jsme kluky museli v šatně "profackovat" :)

SK - Holice
9:0   (3x Vondruška, 2x Mikulecký, Čermák, Vodvárka, Kaluža, Ludvík)

Na Holice se kluci dokázali velmi dobře připravit a hlavně na nich bylo poprvé na turnaji vidět, že je fotbal baví a každou branku dokázali originálně oslavovat a tato hravost nám dělala radost.

SK - Litomyšl
10:0   (3x Mikulecký, 2x Kaluža, Hanuš, Ludvík, Smolík, Čermák, Vondruška)

Dá se říct úplně stejné utkání jako proti Holicím, kluky zápas bavil a těšili se na každé střídání. Nutno dodat, že oba soupeři byli trošku slabší. Nás velmi hřeje, že v těchto zápasech se dokázal brankově prosadit úplně každý i náš brankář. Bohužel jen Honzík Biath za celý turnaj neskóroval, ale dokázal připravit jeden luxusní gól pro Čermáka.

SK - Přelouč
4:0   (2x Kaluža, Hanuš, Vondruška)

Přelouč hrála ze začátku utkání svůj velký zápas a měla hodně šancí, my mohli klidně 2-3x inkasovat, ale výborně chytal Vodvárka. Přelouč jsme každou miniligu přehrávali, ale zde se ukázala důležitost finálového kola, kdy se opravdu všichni snažili a mně byl výkon Přelouče velmi sympatický, nakonec vyhrál favorit :)

SK - Dolní Újezd
2:1   (2x Kaluža)

Za mě podobné utkání jako se Žamberkem, kdy jsme se extrémně trápili. Dokonce jsme prohrávali i 0:1, kdy nám vstřelil branku jejich šikula s číslem 4, který toho musel mít za celý turnaj plné zuby, protože proti nám ani jednou nevystřídal ... My jsme v tomto utkání nedokázali předvádět svoji fotbalovost a spíše jsme zápas ubojovali.

SK - Choceň
0:3

Dalo by se říci nejlepší na konec, nám v tomto utkání již velmi docházeli síly a především našim klukům 2011. Choceň byla velmi narostlá a fotbalová, předváděla nejlepší fotbal na celém turnaji a zaslouženě vyhrála. Otázkou je, jestli to byla ta Choceň, která s námi hraje naši soutěž a né soutěž vyšší, protože některé hráče jsem viděl na tomto finále úplně poprvé.

Hodnocení:

Za mě parádní turnaj, možná jen počasí mohlo být malinko více fotbalové a né tak tropické. Musím pochválit organizaci, kdy turnaj parádně odsejpal, musím poděkovat a pochválit rodiče, kteří byli naším fanklubem (především zápas s Litomyšlí stál za to :) ).
Asi nás trošku mrzí dva nepovedené zápasy s Žamberkem a Újezdem, ale to je fotbal, více mě mrzí prvních 6minut se Slatiňanama, kde jsme si prohráli stříbrné medaile a to úplně hloupým gólem z rohu, na který jsme nedokázali reagovat.

Velká chvála pro celý tým, nejsem si jistý, že na turnaji někdo tak poctivě střídal obě herní čtyřky po 2-3 minutách a to i s přihlédnutím, že jsme na turnaji měli 4!!! hráče ročníku 2011, kdy je ten rok opravdu hodně znát a velmi dobře zapadli mezi kluky 2010.

Bronzové umístění považuji za velký úspěch, kdy jsem si jistý, že v Pardubickém kraji bychom dokázali obsadit tak 5-6 místo v těžké konkurenci mezi Letohradem, Chrudimí, Chocní, Slatiňany a Hlinskem. 

FOTO:

- máme i video, s trochou štěstí bude večerní promítání na rozlučce :)))

Vložil: Martin Svoboda