V sobotu 1.6. jsme odehráli od 10:00 utkání v Rovni

2011: Mayer, Hlaváč J., Panchartek, Bílý, Šplíchal

Výsledek:

Roveň - SK "B"
9:3   (2x Bílý, Hlaváč M.)

Hodnocení:

Celý zápas velmi poznamenalo počasí, kdy bylo opravdu extrémní vedro a když si k tomu přičteme náš nízký počet, tak jsme hráli velmi hrdinně s dvěma hráči na střídání 3x15 minut. Ostatní hráči buď odpočívali na finále nedělní miniligy a nebo z různých důvodů nemohli.

Na první třetinu se postavil do branky Honzík Hlaváč a ačkoliv nemá pro post brankáře ZATÍM velké předpoklady, tak zachytal zatím svůj nejlepší zápas! Ale i tak jsme první třetinu 3x inkasovali, a protože jsme vždy chtěli míč protlačit až do brány a vůbec jsme nestříleli, tak třetina skončila 3:0.
Od druhé třetiny již chytal Mayer, který se na jaře opravdu velmi zlepšil v bráně a vypadá to, že to je ten pravý post pro něj. Podařilo se nám hned snížit na 1:3 a celkově se zápas hodně vyrovnal a musím říct, že jsme to byli spíše my, kdo se snažil hrát fotbal, i když to byl místy i z naší strany jeden velký guláš :D. Ve druhé třetině se trefil i David B. ale soupeř dokázal dát opět tři branky (jako každou třetinu) a bylo to 2:6.
V poslední třetině nám již velmi ubývaly síly. Opět jsme na začátku dokázali snížit na 3:6, ale to bylo z naší strany všechno.

Musím i přes další prohru kluky pochválit, jak se vypořádali s velkým vedrem a náročným fotbal, kdy jsme střídali extrémně unavené hráče za hráče na střídačce, kteří byli jen hodně unavení :D
Pochvalu za toto utkání zaslouží určitě oba kluci Hlaváčovi.