Pardubičky - Horní Ředice 1:0 a potvrzení postupu do KP

Souboj prvního s druhým vyzněl vítězně pro náš tým a tímto utkáním jsme nejen potvrdili postup do KP , ale přiblížili jsme se našemu cíli vyhrát 1 "A" třídu pardubického kraje.

Pardubičky  - Horní Ředice 1:0 ( poločas 0:0 )

Branka : Svoboda Tomáš

Sestava :   Zahradník

Liptovský  Strnad  Martan  Norek

Jandera  Svoboda T.  Bartoníček ( Svoboda L. 85 min. )  Jonáš ( Ťutálek 75 min. )

Krejčí ( Šprachta 59 min. )  Svatoň ( Buš 90 min. )

Utkání prvního s druhým na nášem stadiónu přilákalo hezký počet diváků , kteří viděli naše vítězství 1:0 , když branku vstřelil v 52. minutě záložník Tomáš Svoboda.

Sestava,  která nastoupila do prvního poločasu soupeře téměř zamkla  na jeho půlce a vůbec hostům nedovolila ohrozit brankáře Zahradníka. Byli jsme to my , kteří jsme byli aktivnější a drželi míč na našich kopačkách a však šancí ke skórování bylo poskromnu a to především proto, že soupeř hluboko zalezl a zahušťoval prostory a nedovolil nám přečíslení obrany a pochytal všechny naše pokusy o křídelní hru s následnými centry do pokutového uzemí. A tak proto i skončil poločas 0:0.

Do druhého poločasu nastoupil lépe soupeř , když hned v úvodu měl svoji jedinou tutovku , která skončila na břevně a násloudnou dorážku hráč Ředic uklidil do lesa. To nás probudilo a zrychlili jsme rozehrávku a soupeře dostali pod větší tlak, začali ho přečíslovat ze stran a po jednom takovém průniku skóroval po přihrávce Norka střední založník Svoboda. Soupeř vsadil poté vše na jednu kartu. Začal nakopávat míče na durazné útočníky a snažil se o získání standartních situací. Naše obrana však pracoval téměř spolehlivě a tyto pokusy soupeře až na malé vyjímky eliominovala. Uvolnil se nám nejen střed hřiště , ale i více se otevřeli postraní prostory a najednou přicházely další šance ke skórování. Bohužel potvrzení vedení nepřicházelo i když šance Svatoně, průniky Davida Norka , Svobody a Jandery po gólu volaly. A tak jsme nakonec trochu trpěli v závěru utkání , kdy si soupeř přeci jen vynutil na rozhodčím dvě standartky nestandartky a v prodloužení nakonec po druhé z nich ohrozil naší branku. naštěstí hlavička šla nad břevno a Zahradník tak uhájil na jaře 3 nulu.

Týmu děkujem za přístup a koncentraci a blahopřejeme k postupu do KP. Zbývají 3 utkání a doufáme, že si už příště budeme moci zakřičet mistři !!!

Vložil: Stanislav Procházka